سرمربی سپیدرود رشت :تیم ما از کم تجربگی بازیکنان آسیب دیده است

سرمربی سپیدرود رشت :تیم ما از کم تجربگی بازیکنان آسیب دیده است

سرمربی تیم سپیدرود رشت گفت: بدشانسی و مشکلات مالی فراوان در کنار کم تجربه بودن تیم به ما ضربات بسیاری وارد کرده است.

n82747320-72022268
به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا علی نظرمحمدی چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان در اهواز اظهار کرد: تیم فولاد خوزستان در هفته های اخیر نتایج درخشانی کسب کرده است و قطعا فردا بازی بسیار سختی مقابل این تیم خواهیم داشت.
سرمربی سپیدرود رشت اضافه کرد: تیم ما در نیمه‌های اول هر دیدار قدری کم تجربه کار می کند و این نکته به ما آسیب زده گرچه در نیمه های دوم موقعیت های زیادی بر روی دروازه حریفان خلق می کنیم و بعضا پیروز بازی هستیم.
وی گفت:بعد از بازی با فولاد باید به مصاف تیم پرسپولیس برویم به همین دلیل یک امتیاز این دیدار نیز برایمان رضایت بخش است و می خواهیم با امتیاز از اهواز خارج شویم تا با آرامش خاطر بیشتری به دیدار با پرسپولیس برویم.
وی گفت: تمام تلاش خود را برای تغییر شرایطمان در جدول مسابقات لیگ برتر باشگاههای ایران انجام خواهیم داد.
نظر محمدی با بیان این که هدف از تاسیس باشگاه سپیدرود حضور در لیگ دسته دوم کشور بود اما پس از یک سال به لیگ دسته اول و در ادامه به لیگ برتر صعود کرد افزود: ما در لیگ برتر بسیار کم تجربه هستیم اما با این وجود تلاش می‌کنیم از آبروی فوتبال گیلان در لیگ برتر دفاع کنیم.
وی با اشاره به این که یکی از ریشه دارترین تیم های شمال ایران هستیم و در عین حال جزو مظلوم ‌ترین تیم‌ها هم به شمار می‌رویم افزود: اما با این وجود تمام تلاش خود را برای کسب نتایج بهتر انجام می دهیم.
سرمربی تیم سپیدرود رشت در خصوص شایعات اخیر درباره استفاده تیم فولاد خوزستان از جادو گفت: در این خصوص حرفی برای گفتن ندارم چرا که تا چیزی را با چشمان خود نبینم باور نمی‌کنم.
وی گفت: در عین حال من اهمیتی برای این قبیل مباحث قائل نیستم و تنها بر روی تیم خود تمرکز کرده ام.
دیدار بین دو تیم فولاد خوزستان و سپیدرود رشت در هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر روز پنجشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود.