سرمربی ملوان: داوران فیلم قضاوت خود را ببینند

سرمربی ملوان: داوران فیلم قضاوت خود را ببینند

 ایرنا نادر دست نشان غروب یکشنبه در کنفرانس خبری پس از تساوی تیمش در برابر تیم ایرانجوان بوشهر اظهار کرد: در این فصل به انواع مختلف اشتباهات داوری عادت کردیم و داوران بازی امروز می توانستند گل تیم ملوان را صحیح اعلام کنند.

وی با تاکید براینکه بازی کردن با تیم‌های رده‌های پایین جدول بسیار سخت است، افزود : بازیکنانم امروز در فاز تهاجمی نتوانستند بازی خوبی را به نمایش بگذارند و دوندگی کم بازیکنان ملوان در کناره‌ها خلق موقعیت ها را از ملوان گرفت.
دست نشان با اشاره به اینکه حمایت مالی منطقه آزاد انزلی به ملوان می تواند این تیم را از مشکلات مالی رهایی بخشد، تصریح کرد: مشکلات زیادی در ملوان بندرانزلی وجود دارد که به‌تنهایی توان مقابله با همه آنها را ندارم و باید با کنار گذاشتن اختلافات همگی با هم به ملوان کمک کنیم .
وی با اشاره به بی انگیزه بودن بعضی از بازیکنان ملوان بندرانزلی در بازی برابر ایرانجوان بوشهر گفت: هیچ بازیکنی نباید برای تیم ملوان بندرانزلی کم کاری کند و بازیکنان بی‌انگیزه را کنار می‌گذارم .
به گزارش خبرنگار ایرنا درادامه رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور (جام آزادگان) و از هفته بیست و هفتم این رقابت ها ، ملوان بندرانزلی عصر یکشنبه در ورزشگاه تختی بندرانزلی میزبان ایرانجوان بوشهر بود که در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل این بازی پایان یافت.
ملوانان با کسب این نتیجه تساوی از ۲۷ بازی انجام شده در مجموع موفق به کسب ۳۹ امتیاز شده و در جایگاه نهم جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارند و این تیم در ادامه رقابت های جام آزادگان و از هفته بیست و هشتم ، ۲۶ اسفندماه جاری میهمان ماشین سازی تبریز است.