“سرویس نما” فعالیت خود را آغاز کرد

“سرویس نما” فعالیت خود را آغاز کرد

به گزارش رشت۲۰، وقتی در منزل به تعمیر و یا سرویس لوازم منزل نیاز پیدا می‌کنیم این امر تبدیل به یک دغدغه می‌شود چون باید دنبال یک متخصص مرتبط باشیم و این امر مستلزم شناسایی افراد ماهر است تا در زمان مقرر به درخواست ما پاسخ دهند که اغلب با دشوار و وقت‌گیر است. قطعاً شناسایی افراد ماهر و باتجربه در تمام زمینه‌ها برای حل مشکلات متعدد برای هر فرد امکان‌پذیر نیست. اپلیکیشن درخواست خدمات سرویس نما پلی مطمئن میان مشتریان و متخصصین است و ایـن امـکان را به کـاربران خود می‌دهد تا خدمت مورد نیازشان را از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن سرویس نما به‌راحتی و در هـر سـاعتی از شبانه‌روز سـفارش دهند. سرویس نما دسترسی به متخصصین ماهر و با تجربه را آسان نموده و با شفافیت قیمت‌ها و بالا بردن کیفیت خدمات، رضایت کاربران را فراهم کرده است. شهروندان با سفارش آنلاین خدمات و دسترسی سریع به متخصصین قابل‌اعتماد، تجربه‌ای متفاوت و هوشمندانه از دریافت صدها خدمت در محل خواهند داشت.

نما -"سرویس نما" فعالیت خود را آغاز کرد

سرویس نما دارای نماد اعتماد الکترونیک و مجوز اتحادیه فضای سایبری با ایجاد یک شبکه گسترده از کسب‌وکارهای ایرانی مکانی امن برای دسترسی آسان و سریع به صدها خدمت متنوع و استادکاران ماهر را فراهم آورده است. این سامانه که قرار بود طی هفته‌های قبل با برگزاری یک مراسم رونمایی فعالیت خود را آغاز کند اما به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی ناشی از شیوع ویروس کرونا با تصمیم تیم سرویس نما این امر به‌صورت حضوری منتفی و در روز سه‌شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ رأس ساعت ۲۰ به‌صورت زنده از طریق اینستاگرام سرویس نما برگزار می‌گردد.

گفتنی است سرویس نما یک وب اپلیکیشن خدمات منزل است که کاملاً بومی بوده و دفتر مرکزی آن در شهر رشت قرار دارد و از ابتدای ماه جاری فعالیت خود را با ارائه بیش از ۱۵۰ خدمت مختلف و تخفیف‌های متنوع آغاز نموده است. هم‌اکنون این خدمات از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن سرویس نما قابل‌دسترسی است و کاربران می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.servicenama.ir ضمن بهره‌مندی از همه خدمات نسخه اندروید اپلیکیشن سرویس نما را دانلود و بر روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و در موقع لزوم ثبت سفارش نمایند.