سقوط خودرو در کانال آب شهرصنعتی رشت جان راننده را گرفت

سقوط خودرو در کانال آب شهرصنعتی رشت جان راننده را گرفت

سقوط خودرو در کانال آب شهرصنعتی رشت جان راننده را گرفت

خودروی سواری درجاده منتهی به شهرصنعتی رشت از مسیر خارج شد و درون کانال آب فرو رفت.

photo 2016 12 02 15 50 37 906x1024 - سقوط خودرو در کانال آب شهرصنعتی رشت جان راننده را گرفت

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان گیلان_رشت، معاون سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني رشت در گفت وگو اختصاصی با خبرنگار باشگاه گفت: در پی تماس شهروندان لحظاتی قبل با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی سقوط خودروی به کانال اطلاع داده شد که سریعا دو دستگاه خودروی نجات بهمراه ۶ آتش نشان از ایستگاه های ۱۰ و ۶ به محل حادثه واقع در جاده شهرصنعتی- جنب ورودی اول اعزام شدند.

شهرام مومنی در این باره گفت: متاسفانه یکدستگاه خودروی سواری پس از خارج شدن از جاده خاکی بطور واژگون به داخل کانال سقوط کرد و موجبات حبس و فوت راننده ۳۵ ساله و خفگی یک راس گوسفند را فراهم نمود.

وی در ادامه افزود: با استفاده از تجهیزات نجات و جرثقیل حاضر در محل حادثه اقدام به خارج کردن و انتقال خودرو نمودیم.

photo 2016 12 02 15 52 16 914x1024 - سقوط خودرو در کانال آب شهرصنعتی رشت جان راننده را گرفت

مومنی از شکستگی شیشه خودرو و احتمال سقوط راننده فوت شده به داخل کانال آب در هنگام انتقال خودرو خبر داد و افزود: با توجه به شدت و عمق آب رودخانه، یک تن از آتش نشانان مجهز به تجهیزات انفرادی شده و در هنگام انتقال خودرو از سقوط راننده جلوگیری کرد.

وی در ادامه بررسی علت حادثه را برعهده کارشناسان مربوطه خواند و افزود: آتش نشانان پس از تحویل خودرو به عوامل نیروی انتظامی و انتقال متوفی توسط عوامل اورژانس، به ایستگاه های مربوطه مراجعت نمودند.