سلبریتی هایی که ناگهان ظاهر خود را کاملا عوض کردند! + عکس

سلبریتی هایی که ناگهان ظاهر خود را کاملا عوض کردند! + عکس

بازیگران و خواننده ها معمولا برای کارهای جدیدشان و گاهی هم برای دل خود ظاهرشان را عوض می کنند. اما برخی از آنها که همیشه چهره ای یکسان داشته اند با تغییر ظاهری خود ما را متعجب می کنند

تغییر ظاهری سلبریتی ها/ از مدونا تا جان اسنو!

سلبریتی ها اغلب اوقات برای حضور در یک فیلم جدید، عکس های تبلیغاتی، یا یک موزیک ویدئو ظاهر خود را تغییر می دهند. اما بعضی از انها هم همیشه یک نوع ظاهر را ترجیح می دهند، برای همین وقتی عوض می شوند در معرض توجه قرار می گیرند. برای همین فکر نمی کنیم کسی بتواند مثلا مدونا یا  جیجی حدید را با موی کوتاه تصور کند.
در این مطلب عکس هایی از سلبریتی ها را می بینید که ناگهان ظاهر خود را تغییر اساسی دادند و دوستدارانشان را شگفت زده کردند:

۱۰٫ مدونا
مدونا وقتی کار خود را آغاز کرد موهای مشکی داشت. او از آن موقع چندین بار ظاهر خود را عوض کرد: از موهای مشکی تا موهای بلوند کوتاه و بلند که تبدیل به ویژگی اصلی چهره او شد.  اما اخیرا این خواننده تصمیم گرفته که دو باره کلا با چهره ها جدید ظاهر شود و طرفداران خود را شوکه کند.

سلبریتی,بازیگر,خواننده,رنگ مو,تغییر چهره,مدونا

تغییر ظاهری مدونا

۹٫ مگان فاکس
مگان فاکس به خاطر با در فیلم جدیدی به نام Jangsa-ri 9.15 با موهای مشکی خود خداحافظی کرد! او قرار است در نقش «مارگارت هیگینز» اولین زن گزارشگر زنی که به خاطر مناظرات خارجی  برنده جایزه پولیتزر شد را بازی کند.

سلبریتی,بازیگر,خواننده,رنگ مو,تغییر چهره,مگان فاکس,موی بلوند

مگان فاکس با موهای کوتاه بلوند

۸٫ جیجی حدید (Gigi Hadid)
احتمالا برایتان غیرممکن است جیجی حدید را با ظاهر جدیدش برای تبلیغات کمپانی پرادابشناسید. موهای خیلی کوتاه و ابروهای خیلی کمرنگ ظاهر این مدل را زیبا و لطیف کرده است.

سلبریتی,بازیگر,خواننده,رنگ مو,تغییر چهره,جیمی حدید

جیمی حدید با چهره جدید

۷٫ نائومی کمپبل
ما آخرین بار نائومی کمپبل را در هفته مد ۲۰۱۹ پاریس دیدیم. این سوپرمدل با موهای بلند خود خداحافظی کرد و مدل موهای جدیدش ظاهر او را جوان تر نشان می دهد. او ۴۸ سال دارد ، اما مانند دختری در اواسط دهه ۲۰ زندگی دیده می شود.

سلبریتی,بازیگر,خواننده,رنگ مو,تغییر چهره,نائومی کمپبل

چهره جدید نائومی کمپبل

۶٫ جان تراولتا
این بازیگر ۶۴ ساله در سال جدید تصمیم گرفت به طور کامل موهای سرش را بتراشد. همه ظاهر جدید جان تراولتا را دوست داشتند: چونکه در صفحه اینستاگرام این بازیگر هزاران نفر از طرفداران گفته اند که با این ظاهر عالی شده است.

سلبریتی,بازیگر,خواننده,رنگ مو,تغییر چهره,جان تراولتا

جان تراولتا بدون مو

۵٫ متیو مک کانهی
به سختی می توانیم متیو مک کانهی را با ظاهر جدیدش برای فیلم The Beach Bumبشناسیم. او موهایش را کامل بلند کرده و ظاهر هیپی ها را دارد.

سلبریتی,بازیگر,خواننده,رنگ مو,تغییر چهره,متیو مک کانهی

متیو مک کانهی با موهای بلند هیپی

۴٫ کیت هرینگتون
ما که همیشه کیت هرینگتون را با نقش و چهره جان اسنو شخصیت سریال بازی تاج و تخت می شناختیم، برایمان سخت است به چهره جدید او عادت کنیم. او در زمان اکران How to Train Your Dragon: The Hidden World  با چهره جدیدش همه را غافلگیر کرد.

بیشتر بدانید : بازیگران «بازی تاج و تخت» در زندگی واقعی چه شکلی هستند؟! + عکس (۱)

سلبریتی,بازیگر,خواننده,رنگ مو,تغییر چهره,کیت هرینگتون,جان اسنو

کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو با چهره جدید

۳٫ کایلی جنر
ما بالاخره به موهای بلوند خیلی روشن کایلی جنر عادت کردیم. اما او رنگ موهایش را دوبار عوض کرد: در سال ۲۰۱۹ او هم رنگ موی مشکی و هم آبی را امتحان کرد!

سلبریتی,بازیگر,خواننده,رنگ مو,تغییر چهره,کایلی جنر,رنگ مو

کایلی جنر با رنگ موی متفاوت

۲٫ زاک افرون
این بازیگر در جشنواره فیلم ساندس با موهای بلوند و کوتاه حضور پیدا کرد. از روی لایک ها و کامنت های پیج زاک افرون به این نتیجه می رسیم که او با موهای جدیدش جذاب تر شده است!

سلبریتی,بازیگر,خواننده,رنگ مو,تغییر چهره, زاک افرون,موی بلوند

زاک افرون با موی بلوند

۱٫ سوفی ترنر
این بازیگر بریتانیایی شهرت خود را مدیون بازی در سریال بازی تاج و تخت می باشد. او رنگ موهای موهای قرمز را عوض کرده و حالا ظاهری کاملا متفاوت دارد.

سلبریتی,بازیگر,خواننده,رنگ مو,تغییر چهره,سوفی ترنر,بازی تاج و تخت

سوفی ترنر بازیگر بازی تاج و تخت با چهره جدید