سه پرسش از رئیس هیئت هاکی استان گیلان

سه پرسش از رئیس هیئت هاکی استان گیلان

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از سپیدخبر، روز گذشته تصویری از نامه درخواست علیرضا سحرخیز فومنی مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی جارستان و رئیس هیئت هاکی استان گیلان به‌عنوان سرپرست وقت هیئت هاکی استان گیلان برای دریافت مبلغ ۲۰ میلیون تومان از شهرداری رشت برای هیئت هاکی استان گیلان منتشر شد.

فارغ از آنکه پس از ابلاغ این نامه چه اتفاقاتی رخ داد، اما چند پرسش با مشاهده این نامه مطرح‌شده که خود به‌شدت جای سؤال است. نکته نخست آنکه با توجه به تحصیلات دانشگاهی علیرضا سحرخیز به‌عنوان وکیل پایه‌یک دادگستری چگونه ممکن است کمک شهرداری رشت به یک هیئت ورزشی از طریق هیئت استان صورت بپذیرد؟! آیا روال صحیح و قانونی چنین نیست که پرداخت کمک مالی که البته در این مورد صورت نپذیرفته است، از طریق هیئت شهرستان رشت انجام پذیرد؟!

سؤال دوم اما در خصوص ارائه شماره‌حساب یک فرد برای دریافت مبلغ درخواستی است. اگرچه چنین مبلغی به‌حساب واریز نشده اما این سؤال مطرح است که به چه دلیل نام #خانوم وارثه خوش‌سیرت در این نامه آورده شده و شماره‌حساب ایشان برای دریافت وجه موردتقاضا ارائه‌شده است؟! آیا روال قانونی چنین نیست که پرداختی تنها به‌حساب هیئت بوده باشد؟ که البته در این مورد به نظر می‌رسد حساب هیئت به دلایلی مسدود بوده که رئیس حقوق‌دان این هیئت ورزشی چنین تصمیمی گرفته که البته این امکان وجود داشت تا روال ارائه شماره‌حساب به طریق دیگری صورت گیرد.

سؤال دیگر اما در خصوص سمت #خانوم خوش‌سیرت است. آیا در چارت هیئت‌های ورزشی سمتی تحت عنوان مدیر تدارکات هیئت وجود دارد که با ذکر نام ایشان، شماره‌حسابشان نیز در ذیل نامه آورده شده است؟!