سورپرایز بزرگ ! اتفاقی عجیب و غیر منتظره که در دیدار پرسپولیس و کاشیما آنتلرز رخ خواهد داد حضور بانوان برای تماشای دیدار پرسپولیس و کاشیما در ورزشگاه آزادی

سورپرایز بزرگ ! اتفاقی عجیب و غیر منتظره که در دیدار پرسپولیس و کاشیما آنتلرز رخ خواهد داد

طبق اخبار موثق منتشر شده از استادیوم آزادی، اتفاقی عجیب و غیر منتظره در دیدار پرسپولیس و کاشیما آنتلرز احتمالا رخ خواهد داد.

تا برگزاری دیدار پرسپولیس و کاشیما آنتلرز کمتر از ۳ روز باقی مانده است و هیجانات به اوج خود رسیده است! هیجاناتی که می تواند در آخر به شکلی بالعکس رقم بخورد و دردسری بزرگ را رقم بزند! چرا که به نظر می رسد فدراسیون فوتبال که روزهای آخر حضور خود را بر صندلی قدرت تجربه می کند قصد دارد تا تصمیم جنجالی اش را عملی کند.

بر اساس گزارشاتی که مسئولان AFC  در ارتباط با تجهیز سازی استادیوم آزادی ارائه کرده اند، در قسمتی از ورزشگاه، جایگاهی ویژه و اختصاصی تدارک دیده شده است تا زنان ایرانی بتوانند از نزدیک این دیدار پر هیجان را تماشا کنند! مهمانانی ناخوانده که اصلا قرار نبود در این دیدار حاضر باشند!

پیش تر چندین تن از مسئولین به فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش هشدار داده بودند که از هرگونه حضور بانوان در این دیدار جنجالی و شلوغ جلوگیری به عمل بیاید و نسبت به آن پافشاری صورت نگیرد، چرا که فراهم ساختن شرایط حضور بانوان در این دیدار به هیچ عنوان فراهم نیست.

فدراسیون نیز در قابل این ماجرا سکوت کرد! سکوت آنها بسیار عجیب بود! شاید بسیاری از اهالی فوتبال بر این باور بودند که مهدی تاج و وزارت ورزش دیگر میلی به ادامه دادن این ماجرا ندارند و پرونده حضور زنان در این دیدار خاص بسته شده است، اما آنگونه که از شرایط پیداست موضع قبلی همچنان پابرجاست و مقدمات حضور زنان در استادیوم آزادی برای تماشای دیدار پرسپولیس وکاشیما آنتلرز فراهم شده است! اتفاقی که شاید جنجال ها و سر و صدا های بسیاری را به پا کند و در حضور ناظرین AFC دردسری بزرگ را برای فوتبال کشور با این کشمکش ها بوجود بیاورد!