سپاه تمام‌قد در خدمت نماینده ولی‌فقیه در استان است فرمانده سپاه قدس گیلان:

سپاه تمام‌قد در خدمت نماینده ولی‌فقیه در استان است

به گزارش رشت۲۰، سردار محمد عبدالله پور صبح امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در گیلان حسینیه شهدا گمنام اظهار کرد: آیت‌الله فلاحتی از رزمندگان دفاع مقدس و یادگار شهدای انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران در خدمت نماینده ولی‌فقیه در استان است افزود: آیت‌الله فلاحتی جوان‌ترین نماینده آقا در کشور است و ما افتخار می‌کنیم که در خدمت ایشان هستیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به فرصت‌ها و تهدیدها در استان گفت: سپاه قدس گیلان با تمامی ظرفیت‌های موجود آماده فعالیت برای پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردها است.

عبدالله پور با اشاره به برگزاری ۹۳۰ یادواره شهید در سطح استان گیلان گفت: در حوزه فرهنگ و شهادت سالانه بیش از ۳۰ هزار نیرو به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به طرح‌های عمران و آبادانی در استان گفت: سپاه با طرح‌های متعدد ازجمله ساخت مسکن محرومین اقدامات بسیار ارزشمندی را در سطح استان به ثمر رسانده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه همه کارها با تلاش جهادی قابل‌حل هست گفت: مشکلاتی نظیر بیکاری، طلاق و مشکلات مالی و اعتباری گیلان را تهدید می‌کند و نیازمند تلاش مجدانه برای حل آن هستیم.

عبدالله پور با اشاره به حضو دو هزار مددجوی کمیته امداد و معلول در استان گیلان گفت: مددجویان و مستضعفان استان در کنار معلولان جامعه نیازمند مسکن و زیرساخت‌های لازم هستند و در تلاش هستیم تا امکانات لازم را برایشان فراهم کنیم.