سپیدرود به آرامش نسبی رسیده است | مخالفت شدید کریمی با افزایش قیمت بلیط مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت:

سپیدرود به آرامش نسبی رسیده است | مخالفت شدید کریمی با افزایش قیمت بلیط

به گزارش رشت۲۰-  علیرضا امامی‌فر در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم سپیدرود رشت و استقلال تهران با اشاره به اینکه بازی مقابل استقلال از اهمیت خاصی برخوردار است اظهار کرد: در چهار دیدار گذشته تنها در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان موفق نشدیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی با اذعان به اینکه به دنبال کسب سه امتیاز مقابل استقلال هستند بیان کرد: استقلال نسبت به ابتدای فصل بازی‌های متفاوتی انجام می‌دهد و با استقلال ابتدای فصل کاملاً متفاوت است، اندیشه‌های شفر در این تیم به‌خوبی پیاده شده است.

 

مربی سپیدرود رشت با اشاره به اینکه هدفمان خوشحالی هواداران سپیدرود است خاطرنشان کرد: تیممان به آرامش نسبی دست‌یافته و امیدواریم مثل همیشه با حمایت همه‌جانبه هوادارانمان مقابل استقلال به پیروزی دست پیدا کنیم.

 

امامی‌فر با اشاره به مصدومان سپیدرود گفت: علی عباسی را به دلیل مصدومیت و میلاد شیخی سلیمانی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و سایر بازیکنان مشکلی برای حضور در لیست ۱۸ نفره ندارند.

 

وی با بیان اینکه در پایان هر مسابقه چند بار فیلم بازی را آنالیز می‌کنیم بیان کرد: یکی از فاکتورهایی که در مسابقه می‌توانید به گل دست‌یابید استفاده از ضد حملات و بازی سریع است، در دیدار مقابل نساجی مازندران در ضد حملات موفق عمل کردیم و هنگامی‌که نزهتی با خطای دیوسالار سرنگون شد داور مسابقه می‌توانست بازیکن حریف را اخراج کند.

 

مربی سپیدرود با اذعان به اینکه در مقابل استقلال به دنبال ضد حمله نیستیم افزود: در جلسه فنی امشب مشخص می‌شود که آقای کریمی برای شروع دیدار مقابل استقلال تهران چه تدابیری اتخاذ می‌کند.

 

امامی فر با اشاره به مخالفت شدید علی کریمی مبنی بر افزایش قیمت بلیت‌های دیدار خانگی سپیدرود خاطرنشان کرد: در حال حاضر یک تیم هستیم و باید به باشگاه تبدیل شویم، در راستای ساختارسازی باشگاه، تأمین منابع مالی یکی از مشکلات اصلی ماست، افزایش قیمت بلیت دیدارهای خانگی یکی از پیشنهاد‌های مطرح‌شده برای تأمین منابع مالی باشگاه بود که با توجه به شرایط ویژه اقتصادی جامعه و علاقه وافر هواداران سپیدرود این پیشنهاد از سوی کریمی رد شد.

 

وی با بیان اینکه برای تأمین منابع مالی پیشنهادهای دیگری در دست بررسی است بیان کرد: یکی از پیشنهادهای در حال بررسی ارائه کمک‌های داوطلبانه مردمی است که در حال کارشناسی این طرح هستیم، درصورتی‌که این طرح به مرحله عملیاتی برسید افراد می‌توانند داوطلبانه به تیم محبوب خود کمک کرده و باشگاه هم گزارش عملکرد ارائه می‌دهد.

 

مربی سپیدرود با اشاره به جدایی حاتمی و منوچهری پیش از دیدار مقابل استقلال تصریح کرد: جدایی این بازیکنان کاملاً توافقی بود، منوچهری در تمرین سپیدرود حضور پیدا کرد و با همه بازیکنان و کادر فنی خداحافظی کرد، این اتفاقات در دنیای حرفه‌ای عادی است، باشگاه برای رسیدن به هدفش حق دارد ابزارهایش را انتخاب کند و بازیکن نیز حق دارد باشگاه خود را انتخاب کند.

 

امامی‌فر با اشاره به سه جای خالی در لیست بزرگ‌سالان سپیدرود گفت: بازیکنانی را مدنظر داریم که با توجه به شرایط مالی باشگاه این بازیکنان را تجزیه‌وتحلیل می‌کنیم و با توجه به شیوه‌ای که نیم‌فصل دوم بازی می‌کنیم یارگیری می‌کنیم.