سپیدرود به دنبال رضایت برانکو برای انتقال حمیدرضا طاهرخانی؛ فرزاد حاتمی گزینه خط حمله علی کریمی برای نیم‌فصل دوم

سپیدرود به دنبال رضایت برانکو برای انتقال حمیدرضا طاهرخانی؛ فرزاد حاتمی گزینه خط حمله علی کریمی برای نیم‌فصل دوم

به گزارش رشت۲۰، باشگاه سپیدرود رشت در فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خود برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر با حمیدرضا طاهرخانی مذاکراتی را انجام داده و انتقال او منوط به اجازه برانکو ایوانکوویچ است. همچنین فرزاد حاتمی هم در لیست خرید علی کریمی است.

1 - سپیدرود به دنبال رضایت برانکو برای انتقال حمیدرضا طاهرخانی؛ فرزاد حاتمی گزینه خط حمله علی کریمی برای نیم‌فصل دوم

تیم سپید رود که از شنبه هفته جاری برای پیگیری تمرینات به شهر رشت بازگشته است، یک بازی تدارکاتی با یکی از تیم‌های استان گیلان را برای روز پنجشنبه در برنامه دارد. این بازی آخرین بازی تدارکاتی سپیدرود در تعطیلات نیم فصل خواهد بود و شاگردان کریمی ‌پس از آن برای بازی حذفی مقابل پرسپولیس آماده می‌شوند.

به گزارش فارس، باشگاه سپیدرود برای جذب حمیدرضا طاهرخانی، هافبک پرسپولیس درخواستی را به این باشگاه ارائه کرده اما تاکنون پاسخ قطعی از سوی باشگاه تهرانی داده نشده است چراکه این انتقال در‌گرو اجازه و رضایت برانکو انجام می‌شود.

باشگاه سپید رود برای تقویت تیم، علاوه بر مدافع گرجستانی قصد دارد یک مدافع دیگر را در پست مدافع راست جذب کند. ضمن اینکه مسئولان این باشگاه بنابر درخواست علی کریمی قصد دارند یک‌ مهاجم با تجریه را به خط حمله اضافه کنند.

باشگاه شمالی برای این منظور در حال بررسی چند گزینه داخلی است که فرزاد حاتمی، مهاجم اسبق استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی پررنگترین آن‌ها به حساب می‌آید.

اگر سپید رود به هردلیلی با گزینه‌های ایرانی به توافق نرسد، به دنبال جذب مهاجم خارجی خواهد رفت.