سپیدرود در اندیشه بازگشت به صدر

سپیدرود در اندیشه بازگشت به صدر

پرونده هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال فردا (یکشنبه) با انجام پنج دیدار بسته می‌شود.

IMG 9225 - سپیدرود در اندیشه بازگشت به صدر

به گزارش خبر فوری رشت هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال فردا (یکشنبه) با پنج دیدار به پایان خواهد رسید. تیم ملوان با پیروزی روز گذشته مقابل خیبر خرم آباد موقتاً به صدر جدول صعود کرده و منتظر نتیجه دیدار دو تیم مس کرمان و سپیدرود رشت است.

* نساجی مازندران – پارس جنوبی جم بوشهر، ساعت  ۱۴:۱۵، ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر
داور: رضا کرمانشاهی، کمک‌ها: حسین طالقانی و بابک خسروی، داور چهارم: سیداحمد موسوی

محمود فکری و مهدی تارتار دو بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس این بار باید به عنوان سرمربی تیم‌های خود مقابل یکدیگر قرار گیرند. چیزی که حساسیت این دیدار را زیاد می کند هم امتیاز بودن دو تیم است و هر دو تیم دوست دارند با پیروزی در این دیدار خود را به جمع تیم‌های مدعی برسانند. نساجی و پارس جنوبی هر دو با ۱۹ امتیاز در رده ششم و هفتم جدول قرار دارند.

* گل‌گهر سیرجان – خونه به خونه مازندران، ساعت  ۱۴:۳۰، ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان
داور: روح‌الله شریفی، کمک‌ها: حمیدرضا افشون و حامد صفایی، داور چهارم: ابوالفضل گرجی

این دیدار حساس‌ترین بازی این هفته از مسابقات است. شاگردان مرزبان در تیم خونه به خونه بعد از کسب چند نتیجه خوب، هفته گذشته برابر اکسین البرز شکست خوردند و جایگاه خود را در جدول از دست دادند. حالا این تیم تلاش می‌کند دوباره به صدر جدول برسد و برای این کار باید مقابل شاگردان وینگو بگوویچ که در این فصل نتایج خوبی کسب کرده‌اند پیروز شود.

* مس کرمان – سپیدرود رشت، ساعت  ۱۴:۳۰، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
داور: علیرضا فغانی، کمک‌ها: محمدرضا منصوری و عبدالرسول ذورقی، داور چهارم: علیرضا حیدرپناه

شاگردان علی نظرمحمدی برای بازگشت به صدر جدول باید در این دیدار به پیروزی برسند. سپیدرود با وجود اینکه اولین سالی است که به لیگ دسته اول صعود کرده و مشکلات مالی زیادی دارد اما توانسته نتایج بسیار خوبی کسب کند و بیشتر هفته ها بالای جدول حضور داشته است. منصور ابراهیم‌زاده و تیمش نیز با هشت تساوی رکورددار تساوی در لیگ دسته اول است و دیگر دوست ندارد امتیازات را به سادگی از دست دهد اما شاید کسب یک امتیاز نیز در این دیدار برای تیم مس راضی کننده باشد.

* اکسین البرز – راه‌آهن تهران، ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه انقلاب کرج
داور: احمد صالحی، کمک‌ها: مهدی شفیعی و پوریا زحمتی، داور چهارم: سعید شمس

بازیکنان تیم راه‌آهن بعد از گذشت دوازده هفته از لیگ هنوز دریافتی نداشته‌اند و فشار زیادی روی این تیم است اما این تیم با وجود مشکلات زیاد نتایج نسبتاً خوبی کسب کرده و با ۱۷ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد. از سوی دیگر شاگردان فیروز کریمی بعد از پیروزی شیرین مقابل خونه به خونه و بازگشت به جمع مدعیان دوست ندارند امتیاز این دیدار خانگی را از دست دهند.

* بادران تهران – استقلال اهواز، ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه اکباتان تهران
داور: ناصر جنگی، کمک‌ها: ایوب غلامزاده و امیر مبشر، داور چهارم: مرتضی عابدی

تیم بدون برد استقلال اهواز در حالی به مصاف شاگردان اکبر میثاقیان خواهد رفت که مدیرعاملش از سمت خود استعفا کرده و هنوز تکلیف مدیریت این تیم مشخص نیست. تیم بادران نیز بعد از دو شکست مقابل ملوان و نساجی به دنبال این است که سه امتیاز دیدار خانگی را بدست آورد و دوباره به صدر جدول نزدیک شود.

* ایرانجوان بوشهر – آلومینیوم اراک، ساعت ۱۵، ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر
داور: سیدعلی میرغفاری، کمک‌ها: علی الفتی و رحیم حاجی‌پور، داور چهارم: پیمان فرخی‌مهر

تیم ایرانجوان از سه دیدار قبلی خود فقط یک امتیاز بدست آورده و با ادامه این روند شرایط خوبی در جدول نخواهد داشت و هواداران ایرانجوان امیدوارند این تیم با پیروزی در این دیدار به وضعیت خود بهبود ببخشد. آلومینیوم نیز با ۱۷ امتیاز در رده نهم جدول است و می تواند با کسب سه امتیاز این دیدار تا رده ششم جدول بالا بیاید.