سکوت سه نماینده رشت در مجلس در روزهای وحشتناک سپیدرود و داماش!

سکوت سه نماینده رشت در مجلس در روزهای وحشتناک سپیدرود و داماش!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰،این روزها شرایط دو تیم فوتبال سپیدرود و داماش به معنای واقعی کلمه وحشتناک است. وحشتناک‌تر از آنچه می‌توان به آن فکر کرد.

داماش 91 - سکوت سه نماینده رشت در مجلس در روزهای وحشتناک سپیدرود و داماش!

سپیدرود با حدود ۱۲ میلیارد بدهی بدون مالک است و کیومرث بیات نیز فقط نامش به‌عنوان مالک باشگاه نوشته می‌شود و عملاً ریالی جز همان چند میلیون تومان که هزینه کرده است برای تیم آورده‌ای ندارد. اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان نیز هیچ قدم مثبتی برای این تیم برنداشته و این تیم را به امان خدا ول کرده‌اند.

حال در این میان کمیته انضباطی نیز به شوری این آش نمک اضافه کرده و صحبت از سقوط سرخ‌پوشان شهر رشت به لیگ سه یعنی سطح چهارم فوتبال کشور می‌کند! تیمی که تا همین دو سال قبل در لیگ برتر حضور داشت و هوادارانش برای دیدن بازی‌های این تیم سر و دست می‌شکستند.

از سوی دیگر داماش گیلان وضعیت وحشتناک‌تری دارد! این تیم در شرایطی به مالک جدید واگذار شده است که بر اساس قرارداد گذشته هنگام جابجایی امتیاز تیم اروند خرمشهر با توجه به عدم پرداخت مابقی مبلغ مشخص شده در قرارداد فی‌مابین امتیاز داماش بازپس‌گیری شده و عملاً بر اساس قانون می‌بایست داماشی‌ها این فصل را در لیگ دو بازی کنند.

اگرچه در این زمینه قول و وعده‌هایی داده شده است، اما هنوز تکلیف داماش مشخص نیست و این تیم نیز در آستانه فروپاشی قرار گرفته است.

در این بین اما سه نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی واکنشی درخور نسبت به وضعیت این دو تیم و وضعیت مدیریت ورزش و فوتبال استان گیلان نداشته‌اند. آن‌هم دو تیمی که تنها دل‌خوشی جوانان این شهر و استان بوده است. در پایان انتظار می‌رود سه نماینده شهرستان رشت ضمن موضع‌گیری در خصوص وضعیت این دو تیم محبوب شهر رشت و استان گیلان اقدامات مناسب و عاجل پیرامون شرایط تنها دل‌خوشی جوانان فوتبال دوست گیلانی انجام دهند.