سگ کشی در شهر بی شهردار/ چه کسی اجازه قتل سه موجود زنده را در این شهر داده است؟!

سگ کشی در شهر بی شهردار/ چه کسی اجازه قتل سه موجود زنده را در این شهر داده است؟!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، سروش علیزاده روزنامه‌نگار، فعال رسانه‌ای و اجتماعی در صفحه اینستاگرامی خود ویدئویی کوتاه از کشتار سگ در رشت را منتشر کرد و نوشت:

کشی در رشت - سگ کشی در شهر بی شهردار/ چه کسی اجازه قتل سه موجود زنده را در این شهر داده است؟!

فیلم سگ حامله‌ای که در شهرک لاکانشهر رشت بهش سم دادند

به سگ ماده حامله هم رحم نکردند!

“سگ‌کشی با سم در لاکانشهر رشت”

خبر بسیار تأثربرانگیز و هولناک است. تکرار تراژدی کشتار حیوانات با سم توسط موجودات خطرناک و روانی در مجتمع لاکانشهر رشت. کسانی که در هیئت آدمیزاد اما در حقیقت موجودات نخستی اولیه که سگ‌های عقیم شده و انگل زدایی شده و واکسن دریافت کرده را با سم می‌کشند.

تا به حال سه قلاده سگ را با سم کشته‌اند .دو سگ عقیم شده و یک سگ ماده حامله .

این موجودات خطرناک که بابت پارس سگ به جنون رسیده و با سم دادن به سگ ماده حامله که نزدیک زایمانش است رحم نمی‌کنند و سبب جنایت می‌شوند با چه تضمینی در شهرک لاکانشهر آزادانه زندگی می‌کنند جایی که کودکان دختر و پسر خردسال مشغول بازی هستند و احتمالاً سروصدا هم می‌کنند. به‌راستی کدام وجدان آگاه و عقل سلیم می‌پذیرد کسی که به سگ حامله سم می‌دهد مرتکب خشونت جسمی و جنسی نسبت به کودکان نشود؟! نکته جالب رفتار هیئت‌مدیره غیر گیلانی و ناکارآمد مجتمع لاکانشهر رشت هست. به‌جای محکوم کردن این شیوه کثیف سگ‌کشی و پیگیری مسئله و افراد حامی حیوانات را که به این مسئله اعتراض کرده‌اند را خشونت‌طلب می‌خواند.

به‌راستی چه شده است که جای مجرم و ستمدیده عوض‌شده است؟

چه پشت پرده‌ای در حمایت هیئت‌مدیره لاکانشهر از کسانی که سگ‌ها را با سم کشته‌اند و حمله به حامیان حیوانات است؟ و آیا پاسخگو خواهند بود که با فراخوان‌های مختلف به مردم علیه حامیان حیوانات سبب تحریک و یا … از روانی‌هایی که به سگ‌ها سم می‌دهند نشده‌اند؟

آیا حامیان حیوانات و مردم رشت و دادستان شهر رشت و اداره محیط زیست باید در برابر این جنایت سکوت کنند؟!

.پ ن : سپاس از موسسه حامی محیط زیست سرزمین ایده آل ما و آقای پیمان بازدیدی که قول پیگیری شکایت به‌عنوان نهاد مردم‌نهاد رو دادند و همه دوستان و صفحات مجازی که این خبر رو منتشر می‌کنند تا مانع از سگ‌کشی بیشتر در شهر بافرهنگ رشت و علی‌الخصوص شهرک لاکانشهر شوند.

از دوستان رسانه‌ای که سایت دارند دعوت می‌کنم پیگیر باشند و در انتشار خبر ما را یاری کنند.

دست همه عزیزان رسانه و مردم فهیم ایران و صفحات پربیننده اینستاگرام که این فیلم و خبر را منتشر کنند را می‌بوسم.

 

این در حالی است که از سه سگ کشته‌شده دو سگ عقیم بوده و یک سگ ماده نیز حامله بوده است و به همراه توله‌های خود کشته‌شده است. حال باید از مدیران شهرداری کلانشهر رشت، سازمان پسماند و … پرسید چه کسی اجازه قتل یک جاندار را داده است و با کدام مجوز می‌توان نفس از یک موجود زنده غصب کرد؟! این حجم از بی‌کفایتی، قساوت قلب و بی‌عرضگی قطعاً هیچ پاسخی نداشته و درخواست آن می‌شود که مدعی‌العموم با مسببان این اقدام و مسئولین ذی‌ربط و دخیل بر آن برخوردی جدی نماید.