سیدرضا سیددانش عضو شورای مشورتی صاحبنظران ارتباطات و رسانه شد طی حکمی از سوی سخنگوی دولت؛

سیدرضا سیددانش عضو شورای مشورتی صاحبنظران ارتباطات و رسانه شد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا، روز دوشنبه در حکم محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری به سیدرضا سیددانش آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی و باعنایت به پیشنهاد دبیر شورای مشورتی صاحبنظران ارتباطات و رسانه، به موجب این حکم به عنوان عضو شورای مشورتی صاحبنظران ارتباطات و رسانه منصوب می‌شوید.

شورای مشورتی صاحبنظران ارتباطات و رسانه، از فرهیختگان و اندیشمندان عالی رتبه کشور و استادان رشته های ارتباطات و نیز برجستگان حوزه رسانه تشکیل شده است.

سیدرضا سیددانش با ۲۲ سال سابقه کار، گوینده رسمی سازمان صدا و سیما بوده و در بیش از ۴۳۱ عنوان برنامه رادیویی و تلویزیونی به عنوان تهیه‌کننده، نویسنده و گوینده حضور داشته است.

سیددانش در کارنامه خود عضویت در شورای سردبیری پایگاه‌های خبری، شورای فرهنگ و رسانه، مدیریت مرکز فرهنگی فجر، مرکز رسانه‌ای مهر، سرپرستی واحدهای شبکه استانی و عضویت در گروه مطالعاتی نخبگان را دارد.

این فعال فرهنگی و رسانه‌ای از سال ۱۳۷۷ تاکنون؛ مدیر اجرایی، دبیر، مشاور و عضو گروه برپایی ۳۳۲ یادواره شهدا، سمینار، همایش و کنفرانس ملی و استانی نیز بوده است.

تهیه‌کنندگی فیلم مستند «زائر» و «عروج روح الله»، کارگردانی مستند «آن سر آسمان‌سای» با محوریت اربعین، نویسندگی ۴۲ عنوان مقاله در موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی و نیز نویسندگی و تهیه‌کنندگی ویژه برنامه‌های سفر مقام معظم رهبری، سالگرد ارتحال حضرت امام(ره)، انتخابات، روز جهانی قدس، راهپیمایی ۲۲ بهمن، هفته دفاع مقدس و … از دیگر فعالیت‌های سیددانش است.

سیدرضا سیددانش هم‌اکنون مشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای سازمان برنامه‌وبودجه کشور است.