شانس بیشتر منچسترسیتی نسبت به تیم‌های دیگر برای جذب قدوس

شانس بیشتر منچسترسیتی نسبت به تیم‌های دیگر برای جذب قدوس

به گزارش رشت۲۰، دو سایت انگلیس «سان» و «فایننشال تریبون» نوشتند که سامان قدوس جزو آن دسته از بازیکنانی است که امکان دارد در فهرست خریدهای تابستانی منچسترسیتی قرار گرفته باشند.

طبق اعلام این سایت‌ها، بازی‌های قابل قبولی که قدوس فصل گذشته در لیگ اروپا از جمله مقابل آرسنال ارائه کرد، سبب شده که مورد توجه استعدادیاب‌‌های باشگاه منچسترسیتی قرار بگیرد و آنها بعد از تماشای یک بازی خوب دیگر از این بال ۲۴ساله در هفته گذشته مقابل تیم الفسبورگ بیش از پیش برای خرید او ترغیب شده‌اند.

 

در همین حال سایت MCFCwatch‌ که اخبار مربوط به باشگاه منچسترسیتی را پیگیری می‌کند، با اشاره به سیاست نقل و انتقالات این باشگاه برای شناسایی بازیکنان بااستعداد گمنام و خرید آنها با هزینه‌ای اندک، نوشته که هفته گذشته یکی از استعدادیاب‌‌های این باشگاه برای تماشای بازی‌های قدوس به سوئد سفر کرده و تحت تأثیر عملکرد او در ۹۰ دقیقه حضورش در لیگ سوئد قرار گرفته است.

 

همچنین سایت اکسپرسن سوئد در گزارشی ابراز اطمینان کرده که قدوس در آینده‌ای نزدیک این کشور را ترک می‌کند. این سایت نوشته که قدوس با وجود دریافت پیشنهادهای چشمگیر از باشگاه‌های چینی قصد ندارد دوران بازیگری‌ خودش را در خاور دور ادامه دهد و ترجیح می‌دهد در اروپا بماند.

 

گفته می‌شود که قدوس سه مشتری فرانسوی یعنی بوردو، آمین و رِن دارد اما طبق اعلام سایت فایننشال تریبون احتمال اینکه در نهایت منچسترسیتی برای خرید او اقدام کند بیشتر است هرچند امکان دارد او را به یکی از تیم‌های دیگر تحت مالکیت اماراتی‌ها قرض دهد. از سلتاویگو هم به‌عنوان مقصد احتمالی دیگر برای قدوس نام برده می‌شود و طبق ادعای برخی رسانه‌های سوئدی، این باشگاه برای خرید قدوس ۵٫۷ میلیون دلار پیشنهاد داده است.

 

موردی که احتمال جدا شدن قدوس از اوسترشوندز و پیوستن او به منچسترسیتی را قوت می‌بخشد، خودداری رئیس باشگاه سوئدی از رد این موضوع است. دانیل کیندبرگ در پاسخ به این سؤال که آیا باشگاه منچسترسیتی به او برای بازیکن ایرانی تیمش پیشنهاد داده است، گفت:«شما هرگز نمی‌دانید چه‌اتفاقی قرار است رخ دهد».