شاهکاری جدید! انتصاب ضارب یک نوجوان ۱۳ ساله به عنوان سرپرست فرمانداری فومن

شاهکاری جدید! انتصاب ضارب یک نوجوان ۱۳ ساله به عنوان سرپرست فرمانداری فومن

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، شهریور ماه سال ۹۵ بود که حمید رضایی لاکساری بخشدار ماسال اقدام به ضرب و شتم یک نوجوان ۱۳ ساله که هم کلاسی ورزشی فرزند بخشدار ماسال بود می نماید. عجیب تر آنکه آقای بخشدار به ضرب و شتم راضی نشده و بنا به گفته ماسال نیوز وی را به زور سوار بر خودروی دولتی نموده و با خود به مقصدی نامعلوم می برد. البته گفته می شود: “بخشدار ماسال پس از سوار کردن نوجوان ۱۳ ساله، در داخل خودرو اقدام به توبیخ وی نموده و در نهایت وی را در میدانی نزدیکی محل وقوع حادثه پیاده می کند.”

مشاهده فیلم

رضایی لاکساری - شاهکاری جدید! انتصاب ضارب یک نوجوان 13 ساله به عنوان سرپرست فرمانداری فومن

پس از این اتفاق قاسم نژاد فرماندار وقت ماسال با تفبیح این عمل می گوید: “همواره در مراسم های مختلف و گفتارهای متعدد، بر ضرورت حفظ شأن مردم تاکید و بیان کرده که مردم، ولی نعمت ما هستند، از این رو ، رفتارهای این چنینی با هر دلیلی که انجام شود، پذیرفته نیست و مذموم است.”

عجیب تر آنکه پس از برکناری رضایی و پس از حضور محمود قاسم نژاد در فرمانداری شهرستان فومن این بخشدار پر حاشیه را به عنوان معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان فومن منصوب میکند! حال اما پس از انتصاب قاسم نژاد به عنوان سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری گیلان، اینبار بازهم قرعه به نام حمید رضایی افتاد تا وی بتواند پس از ضرب و شتم جنجالی یک نوجوان و سوار کردن او در خودروی اداری، پله های ترقی را یک به یک درنوردیده و به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان فومن منصوب شود!

حال باید به تمامی مدیران و حتی کارشناسان ادارات سراسر استان گیلان پیشنهاد داد تا برای بالا رفتن از پله های ترقی “حمید رضایی” را الگوی خود قرار دهند و خیلی زود و در فاصله ۳ سال از بخشداری ماسال به معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری فومن و پس از آن به سرپرسنی فرمانداری این شهرستان برسند!