شاهکاری جدید در سازمان تامین اجتماعی گیلان! براساس شنیده های موثق در تازه ترین شاهکار رخ داده در سازمان تامین اجتماعی گیلان شاهد تخلفات مالی هنگفت در یکی از شعب این سازمان هستیم.

شاهکاری جدید در سازمان تامین اجتماعی گیلان!

به گزارش رشت۲۰ ؛ظاهرا رییس این شعبه که از سر اتفاق جزو لیست ۱۰ رییس شعبه بالای سی سال سابقه کاری این سازمان نیز می باشد، (موضوعی که در مطلب گذشته این پایگاه خبری مفصل به آن پرداخته شد) احیانا با اتکا به سال ها تجربه کاری درخشان خود و فراگیری راه و روش دور زدن قانون توانسته است مبالغ هنگفتی از منابع وصولی حق بیمه سواستفاده نموده و با این وجود همچنان در سمت خود ماندگار باشد و خبری از عزل این مدیر نشنویم.

همان طور که میدانیم مبارزه با فساد اداری که می بایست از الویت های هر نهاد و دستگاهی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد، یکی از راه های جلب اعتماد عمومی ست.

 

حال از مدیر کل این سازمان که برادر شهیدش نیز در راه دفاع از آرمان های این نظام جان خود را ایثار نموده است، باید پرسید که آیا فساد و دست درازی به بیت المال از نظر ایشان در این حد پیش پاافتاده ست که اقدامی در جهت برکناری این مدیر انجام نشده و این مدیر همچنان در سمت ریاست خود جولان می دهد؟آیا با کسی که خصوصا در شرایط بحرانی فعلی کشور موجبات خدشه دار شدن اعتماد مردم به دولت را فراهم می کند باید با مماشات برخورد کرد؟ آیا وقت آن نرسیده است که با اقداماتی اصلاحی و عاجل تغییرات اساسی در این سازمان انجام شود؟تغییراتی که به نظر می رسد خصوصا با توجه به تخلف یکی از معاونت های این سازمان که در آینده به آن نیز خواهیم پرداخت، بسیار ضروری است.