شایعه تا واقعیت؛ اختلاف‌نظر فرهاد مجیدی و مدیرعامل جدید؟

شایعه تا واقعیت؛ اختلاف‌نظر فرهاد مجیدی و مدیرعامل جدید؟

به گزارش رشت۲۰ ،احمد سعادتمند بعد از مدت ها بلاتکلیفی باشگاه استقلال به عنوان مدیرعامل جدید این تیم معرفی شد. این حکم از سوی وزیر ورزش، مسعود سلطانی فر به امضا رسیده و او می تواند از فردا با پست جدید کارش را آغاز کند؛ البته بعد از رفتن ویروس کرونا!

بعد از استعفای امیرحسین فتحی، میدریت این باشگاه با سرپرست موقت تا چندماه پیش می رفت اما در نهایت وزارت ورزش تصمیم گرفت سعادتمند را به عنوان مدیرعامل باشگاه منصوب کند؛ پیشتر انتظار می رفت موسوی یکی از افراد متمول هیات مدیره وقت، به عنوان مدیرعامل منصوب شود؛ چرا که او حامیانی چون وریا غفوری و فرهاد مجیدی را در تیم داشت.

 

احمد سعادتمند در مقطعی به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال و در مقطعی دیگر به عنوان عضو اقتصادی، سابقه حضور در کادر مدیریتی این باشگاه را داشته است! لازم به بیان است او به خاطر اختلاف سلیقه با کادر مدیریتی این باشگاه ورزشی استعفا داد.

 

همچنین علاوه بر این، او عناوین زیادی از جمله مدیرکل اداره استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان مازندران، سرپرستی فدراسیون پینگ پنگ، کاندیدای ریاست فدراسیون‌های هندبال، وزنه برداری و اسکی، کاندیدای ریاست فدراسیون والیبال و… را در کارنامه‌ی فعالیت‌های خود دارد.

 

فرهاد مجیدی اما در گفت و گویی امیدوار بود که موسوی به عنوان مدیرعامل انتخاب شود و حالا شاید با حضور سعادتمند مشکلاتی نیز بین مجیدی و او بوجود بیاید و باتوجه به بحران های مالی که وجود دارد شاید در روزهای آتی اتفاقات جدیدی رخ دهد.