شرکای نوین مدیرعاملی بیات را در سپیدرود رد کردند/ عزیزی:سرمربی تیم هستم مگر آنکه اخراجم کنند بعد از انتصاب مدیرعامل جدید؛

شرکای نوین مدیرعاملی بیات را در سپیدرود رد کردند/ عزیزی:سرمربی تیم هستم مگر آنکه اخراجم کنند

در شرایطی که هیئت فوتبال استان گیلان مدیرعاملی بیات را تایید کرد اما دو شریک نوین در پیامی غیر رسمی مدعی شدند نه اختلافی با نوین دارند و نه بیات مدیرعامل این تیم است.

به گزارش رشت۲۰ ؛به نظر می رسد وضعیت سپیدرود فراتر از یک اختلاف ساده بین مالکان این تیم است و به جنگ قدرت تبدیل شده است. یکی از دو شریک نوین که مایل نبود نامش رسانه ای شود به  خبرگزاری میزان گفت: «خداداد دیگر جایی در تیم سپیدرود ندارد و به زودی جانشین خداداد را از بین چند گزینه ای که داریم معرفی می شود».وی ادامه داد: بدون شک حذف «خداداد» و همکارانش بدهی بزرگی را به باشگاه سپیدرود تحمیل می کند.

همچنین خداداد عزیزی در گفت‌وگویی، در خصوص اظهارات مدیرعامل جدید باشگاه سپیدرود مبنی بر اینکه حضور خداداد عزیزی در این تیم منتفی است چون جو علیه او است، گفت: من هنوز سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت هستم و تمرینات ما تا روز دوشنبه تعطیل است، از آقای ناظمی خواستم برای اعضای کادر فنی در هتل جا رزرو کند، همچنین برای بازیکنان غیربومی تیم هم اتاق بگیرد، دوشنبه ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه تمرینات ما آغاز خواهد شد.

وی افزود: دوشنبه به شهر رشت می‌روم تا ببینم این آقا که می‌گوید تمرینات بدون حضور من برگزار می‌شود چگونه می‌خواهد این کار را انجام دهد، من سه سال با باشگاه سپیدرود قرارداد دارم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود تأکید کرد: این آقایی که امروز حکم سرپرستی باشگاه را گرفته، همین چند وقت پیش می‌خواست دو بازیکن سیه‌چرده را به ما قالب کند، او نزد من آمد و گفت آقای عزیزی با این دو بازیکن قرارداد ببند چون آنها خیلی خوب هستند، من وقتی دیدم در تمرینات به درد نمی‌‌خورند آنها را رد کردم.

عزیزی افزود: بیات دوباره نزد ما آمد و گفت که با ۳۰ میلیون تومان این دو نفر را جذب کنید، باز هم قبول نکردم و گفتم اینها به درد نمی‌خورند، دوباره گفت ۲۰ میلیون بدهید تا اینها را جذب کنیم، باز هم من قبول نکردم، جالب است او مرتب پیشنهاد می‌داد و برای بار آخر گفت با این بازیکنان رایگان قرارداد ببند، که من گفتم این دو بازیکن لیست ما را پر می‌کنند و من با دو بازیکنی که به درد نمی‌خورند و معلوم نیست از کجا آمده‌اند و ممکن است فک و فامیل شما باشند قرارداد نمی‌بندم. حالا این شخص آمده و در مورد تمرینات و زمان شروع آن صحبت می‌کند. سرمربی این تیم من هستم، مگر اینکه حکم اخراج من را صادر کنند.

وی تأکید کرد: من فردا با آقای نوین مالک باشگاه جلسه دارم و اگر با او توافق کنم، خودم استعفا می‌دهم، ولی وقتی کسی که هنوز حکم مدیرعاملی‌اش خشک نشده، در مورد چنین مسائلی صحبت می‌کند، من باید جواب بدهم. مسئول فنی تیم من هستم و مدیرعامل نمی‌تواند در مورد زمان تمرینات صحبت کند. من می‌گویم که چه زمانی تمرینات شروع می‌شود و تا دوشنبه هم تمرینات ما تعطیل است، بهتر است آقای بیات بازیکنان سیه‌چرده‌اش را به تیم‌های دیگر غالب کند و در مورد این مسائل حرفی نزند.

عزیزی در پایان گفت: از دوشنبه با قدرت تمرینات را آغاز می‌کنیم، چون با کسب یک امتیاز تبریز روحیه تیمی ما بالا رفته و می‌خواهیم اولین برد خانگی را در هفته آینده مقابل پدیده بدست آوریم.