شطرنج باز گیلانی قهرمان مسابقات بین المللی جام دوستی شد

شطرنج باز گیلانی قهرمان مسابقات بین المللی جام دوستی شد

چهارمین دوره مسابقات شطرنج بین المللی جام دوستی ، عصر جمعه با قهرمانی شطرنجبازی از استان گیلان در رشت پایان یافت .

82275182 71107094 - شطرنج باز گیلانی قهرمان مسابقات بین المللی جام دوستی شد

به گزارش خبر فوری رشت،در پایان این رقابت ها ، رامتین طاووسی راد از استان گیلان با کسب هفت و نیم امتیاز عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.
همچنین فرزین رضایی از استان مازندران و علی راستبد از استان گیلان نیز با کسب هفت و نیم امتیاز و به دلیل پوئن شکنی ، به ترتیب در مکان های دوم و سوم این دوره از رقابت ها قرار گرفتند.
عرفان آوخ ، بنیامین بابانیا و امین گرامی پور دیگر شطرنجبازان استان گیلان نیز با کسب هفت امتیاز و به دلیل پوئن شکنی ، به ترتیب در رتبه های چهارم تا ششم این مسابقات قرار گرفتند.
در مهمترین دیدارهای دور نهم و پایانی این رقابت ها نیز، فرزین رضایی از مازندران موفق شد برابر فرهاد صمصمام از گیلان به برتری دست یابد .
همچنین در سایر دیدارهای مهم دور نهم این رقابت ها ، رامتین طاووسی راد موفق شد میثم مرادیان را شکست دهد و بنیامین بابانیا برابر مهیار رضایی به برتری دست یافت .
چهارمین دوره رقابت های شطرنج بین المللی جام دوستی ، از شنبه گذشته با حضور ۱۳۶ شطرنجباز ایرانی به همراه هشت شطرنجباز از کشورهای آلمان و روسیه در رشت آغاز شده بود .
شطرنجبازان شرکت کننده در این دوره از رقابت ها ، دارای ریتینگ بین المللی زیر ۲۲۰۰ و در رده سنی آزاد حضور داشتند که به مدت شش روز در سالن شطرنج مهد اندیشه مجموعه ورزشی یادگار امام شهرستان رشت با هم به رقابت پرداختند.