شما را به قرآن قسم می‌دهیم دست از سر این تیم بردارید…  بهتر است نگوییم شب گذشته چه فاجعه‌ای در رشت رخ‌داده است. نگوییم چه بلایی بر سر تیم محبوب و مردمی شهر رشت آمده است.  

شما را به قرآن قسم می‌دهیم دست از سر این تیم بردارید…

به گزارش رشت۲۰ ؛شب گذشته… نه بهتر است این مطلب هیچ تقدمی نداشته باشد. بهتر است نگوییم شب گذشته چه فاجعه‌ای در رشت رخ‌داده است. نگوییم چه بلایی بر سر تیم محبوب و مردمی شهر رشت آمده است. نگوییم که ۶ گل از سپاهان خوردیم و خداداد عزیزی به هواداران تیم شهرمان هییییییس نشان داد و با آنها درگیر شد!

امروز آنهایی که چنین بر سر سپیدرود آورده‌اند باید پاسخگو باشند. امروز می‌بایست سرکار خانم مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، قربانعلی الماسخاله رئیس هیئت فوتبال استان گیلان، میرشهاب مؤمنی نائب رئیس هیئت فوتبال استان گیلان و تمام کسانی که در مراحل قرار گرفتن باشگاه سپیدرود در اختیار مالکین جدید سپیدرود نقش داشته‌اند می‌بایست پاسخ دهند که چه بر سر سپیدرود آمده است و دلیلش چیست؟!

 

این تیم مردمی و ریشه‌دار شاید مظلوم‌ترین تیم جهان باشد که برخی بهره‌برداری‌های سیاسی از آن طی چند ماه اخیر وضعیت آن را به اینجا کشانده است. در مجموع انتظار می‌رود با اقدامی عاجل در خصوص وضعیت تیم سپیدرود، اوضاع این تیم روی به سامان ببرد و از این بحران خفت وار رهایی یابد.