شناسایی و دستگیری مزاحم خیابانی در مسکن مهر رشت

شناسایی و دستگیری مزاحم خیابانی در مسکن مهر رشت

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رشت از شناسایی و دستگیری مزاحم خیابانی در مجموعه مسکن مهر خبر داد.

n82745705-72019400

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  ایرنا، سرهنگ رحیم شعبانی گفت: در سوم آذرماه جاری در پی تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ایجاد یک مورد مزاحمت خیابانی برای دختر بچه ۹ ساله توسط یک مرد ناشناس در مسکن مهر رشت، ماموران انتظامی در همان مراحل اولیه با حضور در محل، ضمن تأیید صحت موضوع، نسبت به تنظیم صورتجلسه اقدام کرده و رسیدگی به آن را در دستور کار قرار دادند.
وی ادامه داد: پس از تنظیم صورتجلسه، شخصی به عنوان شاکی خصوصی برای ارائه شکایت به کلانتری مراجعه نکرد و این موضوع فقط با توجه به داشتن جنبه عمومی جرم، تحت رسیدگی و تشکیل پرونده قرار گرفت و بر این اساس، با تشکیل پرونده قضایی و اخذ دستور قضایی مبنی بر شناسایی و دستگیری فرد مزاحم، متهم را شناسایی کردند.
سرهنگ شعبانی با اعلام دستگیری متهم ۴۵ ساله که نگهبان یک ساختمان نیمه کاره است، افزود: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به دادسرا معرفی و با توجه به اظهارات ضد و نقیض با قرار یکصد میلیون ریالی به زندان لاکان رشت منتقل شد.
فرمانده نیروی انتظامی رشت با بیان اینکه پلیس در انجام وظیفه مصمم بوده و اجازه هنجارشکنی را به هیچ فردی نمی دهد، از مردم خواست به اخبار و شایعه های غیررسمی توجه نکنند.