شنیده‌ها | هفته آینده تکلیف فرمانداری رشت مشخص خواهد شد

شنیده‌ها | هفته آینده تکلیف فرمانداری رشت مشخص خواهد شد

به گزارش رشت۲۰ ؛شنیده‌ها حکایت از آن دارد که به‌زودی تغییرات تقریباً گسترده‌ای در استانداری‌های سطح استان گیلان رخ خواهد داد.

بر همین اساس شنیده می‌شود با رفتن سید محمد احمدی به استانداری گیلان، میر شمس مؤمنی زاده به‌عنوان فرماندار آینده شهرستان رشت معرفی می‌شود. هنوز تکلیف فرمانداری شهرستان انزلی مشخص نشده و شاید ماجرای حضور احمدی در استانداری در گروی تغییرات متقابل در فرمانداری انزلی باشد.

 

همچنین شنیده‌شده سید اسماعیل میر غضنفری از فرمانداری شهرستان رودبار رفتنی شده و جای خود را به یک نیروی جوان‌تر خواهد داد.

 

گفته می‌شود به‌زودی تکلیف سرپرستی مدیرکلی فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان مشخص‌شده و حکم منا ابروفراخ از فرزندان شاهد برای تصدی بر این سمت قطعی خواهد شد. ابروفراخ د حال حاضر سرپرستی این اداره کل را در اختیار دارد.

 

شنیده‌شده به‌زودی و پس از حدود ده ماه از خالی ماندن پست معاونت هماهنگی و امور اقتصادی استانداری گیلان به‌زودی تکلیف این سمت مشخص خواهد شد.

 

همچنین گفته‌شده است سید عیسی مهدوی فرماندار شهرستان تالش نیز در لیست بازنشستگان قرار داشته و به‌زودی وی جای خود را به یک نیروی جوان خواهد داد.

 

از فرمانداری‌های لنگرود، لاهیجان، سیاهکل، آستارا و صومعه‌سرا نیز چنین به گوش می‌رسد که تغییراتی در رأس فرمانداری‌های این سه شهرستان رخ خواهد داد.