شهدای انقلاب اسلامی به مردم معرفی شوند

شهدای انقلاب اسلامی به مردم معرفی شوند

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری در نشست کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در رشت اظهار داشت: اهمیت مراسم دهه فجر بر کسی پوشیده نیست و یکی از مهم ترین و عمومی ترین برنامه های انفلاب اسلامی پاسداشت دهه فجر است که از سوی مقام معظم رهبری به عید تعبیر می شود .
76414943_84500651abbac

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ، حجت الاسلام والمسلمینمجتبی اشجری در نشست کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در رشت اظهار داشت: اهمیت مراسم دهه فجر بر کسی پوشیده نیست و یکی از مهم ترین و عمومی ترین برنامه های انفلاب اسلامی پاسداشت دهه فجر است که از سوی مقام معظم رهبری به عید تعبیر می شود .
وی با بیان اینکه در این ایام باید کام مردم را شیرین کنیم و دستاوردهای انقلاب اسلامی رابرای همگان عنوان کنیم ، گفت: رسانه ها در این میان نقش بسیار بسزایی دارند چون رسا نه همواره عامل تحول و بیداری در ساختار اجتماعی و سیاسی بسیاری از کشورها بوده است.
اشجری به نقش رسانه های سنتی و کوچک در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: در رژیم طاغوت رسانه هایی نظیر تلویزیون و مطبوعات مطرح در اختیار رژیم قرار داشتند و در حالی که رسانه های کوچک و سنتی توانستند اثر گذار باشند و در پیروزی انقلاب نقش آفرینی کنند .
وی اضافه کرد : رسانه های کوچک به دلیل سهل الوصول بودن و مردمی بودن اثر گذاری خود را ایفا کردند و تاثیر توزیع اعلامیه ها و سخنرانی در مساجد موجب تحول در مردم آن زمان شد .
اشجری خاطر نشان کرد : مساجد حلقه ی واسطی بودند بین مردم و رهبر انقلاب ، محل شناخت انقلابیون ، محل تربیت مبارزان انقلاب اسلامی و همین منابر در مساجد بودند که انقلاب را به مراحل پیروزی رساندند .
وی با بیان اینکه در حال حاضر فعالیت رسانه ، گسترش زیادی یافته است ، تصریح کرد : فضای مجازی و نشریات توسعه روز افزون یافته اند و باید برای هر کدام از این بخش ها برنامه ریزی ویژه ای صورت گیرد .