شهرداری رشت محلی برای آزمون و خطای سیده مریم رضاطبع؟! + عکس

شهرداری رشت محلی برای آزمون و خطای سیده مریم رضاطبع؟! + عکس

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از سپیدخبر، در حالی که چندی پیش سیده مریم رضاطبع با حکم مسعود نصرتی قزوینی نژاد به عنوان مسئول ارتباط با رسانه در حوزه شهردار رشت منصوب شده بود حجم بالایی از انتقادات به انتصاب این مدیر که سابقه مشخصی در حوزه رسانه ای نداشت، مطرح شد.

پس از مدتی نیز پورتال شهرداری رشت نیز در اختیار وی و همکارانش در این حوزه قرار گرفت تا شاهد کاهش سطح کیفی مطالب منتشر شده در پورتال شهرداری رشت باشیم. به گونه ای که در پورتال رسمی شهرداری پس از درگذشت بانوی هنرمند گیلانی تیتری منتشر شد که هیچ شباهتی به سایت های رسمی نداشت. استفاده از تیتر ” هدیه تئاتر گیلان درگذشت ” هیچ سنخیتی با فضای رسمی پورتال شهرداری رشت و پیام تسلیت همراه با غلط املائی و تایپی شهردار رشت نداشت.

جدا از این موضوع خوشبختانه برخی موارد دچار ایراد پورتال شهرداری و مجموعه مدیریتی تحت امر سیده مریم رضاطبع اصلاح شد تا اگر یک سرمایه گذار پیش از ورود به شهر رشت پورتال شهرداری رشت را مشاهده کرد با سکته های مغزی و قلبی به طور همزمان مواجه نشود!

شهرداری رشت 1024x786 - شهرداری رشت محلی برای آزمون و خطای سیده مریم رضاطبع؟! + عکس

با این حال اما پورتال تحت مدیریت سیده مریم رضاطبع همچنان دارای ایرادات فاحش نگارشی است. به گونه ای که همچنان شاهد استفاده از نقطه در انتهای میان تیترهای اخبار منتشر شده در پورتال رسمی شهرداری هستیم. هرچند که پس از رونمایی از هر اشتباه فاحش تایپی، املائی، دستوری، نگارشی و… مسئولین پورتال اقدام به اصلاح آن ایراد می کنند. در پایان امید است شهرداری رشت محلی برای آزمون و خطای سیده مریم رضاطبع در حوزه ای که در آن تخصصی ندارد، نباشد.