شهردار رشت، قطعه موسیقی هنرمند جوان را به شهردار تهران و آتش‌نشانان تقدیم کرد شهردار رشت، قطعه موسیقی هنرمند جوان را به شهردار تهران و آتش‌نشانان تقدیم کرد

شهردار رشت، قطعه موسیقی هنرمند جوان را به شهردار تهران و آتش‌نشانان تقدیم کرد

شهردار رشت در نامه‌ای به شهردار تهران، یک قطعه موسیقی را که یک هنرمند جوان رشتی به او و آتش نشانان رشت تقدیم کرده بود، به شهردار تهران و خانواده شهدای آتش نشان تهران تقدیم کرد.

620x400 - شهردار رشت، قطعه موسیقی هنرمند جوان را به شهردار تهران و آتش‌نشانان تقدیم کرد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از رشت رویایی دکتر سیدمحمدعلی ثابت قدم، در این نامه به دکتر محمدباقر قالیباف نوشت که به پاس قدردانی گوشه کوچکی از این ایثار، شهرداری رشت و سازمان آتش نشانی شهرداری رشت، قطعه موسیقی آتش نشانان با صدای آیدین عاشوری، یکی از جوانان هنرمندان رشت را به شهرداری رشت تقدیم کرده، تقدیم خانواده معظم شهدای آتش نشان و پرسنل زحمتکش شهرداری تهران می کند.

متن کامل نامه شهردار رشت به این شرح است:
«جناب آقای دکتر قالیباف
شهردار محترم تهران
یا سلام و احترام
در یک هفته گذشته نه تنها مردم تهران، بلکه تمام مردم ایران داغ شهادت آتش نشانان دلاور در حادثه حریق ساختمان پلاسکو تهران را با تمام وجود احساس کردند. اما بی‌تردید آتش نشانان عزیز و پرسنل شریف شهرداری تهران بیش از دیگران از شهادت همکاران خود رنج دیدند.

اما شهادت این عزیزان، به رغم تلخی‌هایش، یادآور ایثار آتش نشانان و پرسنل شهرداری در قبال شهروندان است و شیرینی این ایثار در ذهن مردم قدرشناس ایران ماندگار خواهد شد.

به پاس قدردانی گوشه کوچکی از این ایثار، شهرداری رشت و سازمان آتش نشانی شهرداری رشت، قطعه موسیقی آتش نشانان با صدای آیدین عاشوری، یکی از جوانان هنرمندان رشت را به شهرداری رشت تقدیم کرده، تقدیم خانواده معظم شهدای آتش نشان و پرسنل زحمتکش شهرداری تهران می کند.

امید است روح شهدای آتش نشان قرین رحمت شود. برای حضرتعالی و پرسنل زحمتکش شهرداری تهران آرزوی سلامتی و توفیق ادامه خدمت آرزومندم.
سیدمحمدعلی ثابت قدم
شهردار رشت»

آیدین عاشوری، هنرمند جوان رشتی قطعه آتش نشان را با صدای خود به شهردار رشت و آتش نشانان زحمتکش رشت تقدیم کرد. متن کامل نامه این هنرمند جوان به شهردار رشت به این شرح است:

«جناب آقای دکتر ثابت قدم
شهردار محترم شهر رشت
با سلام
حادثه حریق ساختمان پلاسکو تهران که هم میهنان ما را در اندوه فرو برد، باعث شد که همه ما مردم ایران بیشتر مسوولیت سنگین آتش نشانان زحمتکش و رشید کشورمان را درک کنند. رشادت شهدای آتش نشان مرا واداشت تا قطعه‌ای موسیقی درباره آتش نشانان عزیز تهیه کنم و این افتخار را داشته باشم که این قطعه را به شما، شهردار توانمند رشت و آتش نشانان زحمتکش رشت تقدیم کنم تا در صورت صلاحدید آن را از طرف خودتان به شهردار محترم تهران، جناب دکتر قالیباف و آتش نشانان تهران و خانواده شهدای آتش نشان تقدیم کنید.
با تشکر و احترام
آیدین عاشوری»