شهردار رشت: تمایل داریم در زمان کوتاه، خدمات بیشتری را به شهروندان ارائه دهیم / سرعت اجرای پروژه ها به خاطر عقب افتادگی های گذشته مطابق نظر ما نیست

شهردار رشت: تمایل داریم در زمان کوتاه، خدمات بیشتری را به شهروندان ارائه دهیم / سرعت اجرای پروژه ها به خاطر عقب افتادگی های گذشته مطابق نظر ما نیست

سیدمحمدعلی ثابت قدم عصر دیروز در مراسم افتتاح پل عابر پیاده مکانیزه کمربندی شهید بهشتی اظهار داشت: نگاه ما برای مناطقی که با بافت پرتردد همجوار هستند به گونه ای است که حمل و نقل پیاده را با نگاه “انسان محور” داشته باشیم.

78269444 86945998ceeab 300x209 - شهردار رشت: تمایل داریم در زمان کوتاه، خدمات بیشتری را به شهروندان ارائه دهیم / سرعت اجرای پروژه ها به خاطر عقب افتادگی های گذشته مطابق نظر ما نیست


به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  تابناک وی با بیان اینکه ادارات در روند اجرای پروژه های زیرساختی به مشارکت با شهرداری ملزم شوند بیان کرد: سرعت اجرای پروژه ها به خاطر عقب افتادگی های گذشته مطابق نظر ما نیست و ما تمایل داریم در زمان کوتاه، خدمات بیشتری را به شهروندان ارائه دهیم.
شهردار رشت احداث مسیر ترددی جدید, استفاده از ناوگان عمومی و افزایش ناوگان حمل و نقل عمومی را در کاهش ترافیک موثر دانست و عنوان کرد: استفاده از پل عابر پیاده می تواند منجر به کاهش ترافیک شود و ایمنی شهروندان را نیز بالاتر ببرد.
معاون حمل نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت نیز در این مراسم اظهار داشت: با توجه به افزایش تردد خودروها در کمربندی شهید بهشتی و وجود پل غیرهمسطح فلکه گاز تصمیم گرفتیم در این ناحیه پل عابر پیاده احداث کنیم.
فرامرز جمشیدپور با بیان اینکه شهرداری قصد دارد در نقاط پرتجمع و پرتردد پل عابر پیاده احداث کند بیان کرد: با مطالعات مشاوران، ۴۱ نقطه در سطح شهر رشت برای احداث پل انتخاب شد.
معاون حمل نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت از افتتاح پل عابر پیاده خیابان لاهیجان در هفته آینده خبر داد و گفت: با مطالعه مشاوران از محدوده مصلی تا یخسازی ۸ پل عابر پیاده پیش بینی شده که به اجرا خواهد رسید.
وی طول پل عابر کمربندی شهید بهشتی را ۳۵ متر و دارای عرض عرشه ۲ متر عنوان کرد و گفت: این پل مکانیزه مجهز به آسانسور با ظرفیت ۸ نفر از دو سمت است و با هزینه ۵۰۰ میلیون …