شهردار رشت در دیدار با دست اندرکاران یک شرکت هلدینگ راه و سرمایه گذاری ریلی: اگر مجوز شورای عالی ترافیک را در ساخت تراموا دریافت کنیم حتی یک ثانیه هم تعلل نمی کنیم

شهردار رشت در دیدار با دست اندرکاران یک شرکت هلدینگ راه و سرمایه گذاری ریلی: اگر مجوز شورای عالی ترافیک را در ساخت تراموا دریافت کنیم حتی یک ثانیه هم تعلل نمی کنیم

به گزارش رشت۲۰ ;بهرامی راد رئیس هیئت مدیره شرکت هلدینگ چیلکو و همکاران وی با حضور در دفتر شهردار رشت ضمن معرفی توانمندیهای خود در زمینه اجرای پروژه تراموا به تشریح اقدامات شرکت شان در حوزه ساخت ریلی پرداختند.

در این نشست دو ساعته ابتدا شهردار رشت از عزم و جدیت مدیریت شهری رشت در کلنگ زنی پروژه تراموا در ۲۲ بهمن امسال خبر داد و گفت: با جدیتی که استاندار محترم و نمایندگان مجلس شورای اسلامی شهرستان دارند به دنبال دریافت مجوز استان و همچنین شورای عالی ترافیک کشور هستیم و امیدواریم در کمترین زمان ممکن این موضوع محقق شود که اگر این مجوزها را دریافت کنیم حتی یک ثانیه هم برای اجرا تعلل نمی کنیم.

 

وی گفت: چون همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی شهرستان رشت و شخص آقای استاندار پای کار هستند، به همین دلیل من به سرعت عمل در دریافت مجوزها بسیار خوش بین هستم.

در این نشست که جلسه معارفه یک شرکت هلدینگ در حوزه راه و سرمایه گذاری ریلی بود، شرکت چیلکو برای شهردار رشت پرزنت کرد و از توانایی خود برای اجرای پروژه های ریلی ارائه گزارش نمود و از توانمندیهای اجرای پروژه های ریلی خود در شهرهای تهران، شیراز و مشهد سخن گفت.

 

شهردار رشت نیز خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه بودجه سال ۹۹ در حال نهایی شدن است پروژه تراموای رشت که در سال ۹۷ و ۹۸ دارای ردیف بودجه بود، به دلیل حجم ترافیکی بالا و همچنین معضلات ترافیکی رشت این پروژه در اولویت اجرایی قرار گرفته و قرار بر این است تا ۲۲ بهمن با تامین منابع اجرای آن نهایی شود.

گفتنی است در این نشست دست اندرکاران شرکت هلدینگ چیلکو به تشریح توانمندیهای خود به عنوان یکی از شرکتهای پیمانکار در حوزه راه و سرمایه گذاری ریلی پرداختند.

شایان گفتن اینکه با توجه به تاکیدات شهردار رشت در زمینه اجرای پروژه تراموا از شرکتهایی که در زمینه ساخت تراموا از توانایی برخوردار هستند دعوت شده تا برنامه های خود را در زمینه اجرا تشریح کنند تا با برگزاری جلسات فنی و کارشناسی که برای جذب پیمانکار گذاشته می شود، زمینه های اجرای این پروژه فراهم گردد.