شهردار رشت در صحن علنی شورای شهر حاضر می‌شود عضو شورای شهر رشت:

شهردار رشت در صحن علنی شورای شهر حاضر می‌شود

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: شهردار رشت فردا برای ارائه توضیحات در مورد برخی از پروژه‌های عمرانی شهر در صحن علنی شورای اسلامی شهر رشت حاضر می‌شود.

139311121038478044641034 - شهردار رشت در صحن علنی شورای شهر حاضر می‌شود

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از تسنیم محمد حسین واثق کارگرنیا ، اظهار داشت: شهردار رشت فردا در جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر رشت برای ارائه توضیحاتی در مورد برخی از پروژه‌های عمرانی در جلسه شورای شهر حاضر می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت تصریح کرد: رئیس شورای شهر رشت در نامه‌ای از شهردار رشت خواست تا برای ارائه توضیحات در مورد پروژه‌های عمرانی به ویژه کنده کاری پروژه پیاده راه فرهنگی شهر رشت توضیحاتی را به اعضای شورا ارائه کند.

واثق کارگرنیا با تاکید بر اینکه با توجه به هزینه‌های زیاد صلاح نیست کنده کاری در پیاده راه فرهنگی رشت انجام شود اظهار کرد: هنوز شهرداری رشت موفق نشده است هزینه‌های این پروژه را تامین کند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه خواست مردم رشت این است که بافت جغرافیایی، فرهنگی و سنتی شهر رشت حفظ شود خاطرنشان کرد: با کنده کاری پیاده راه فرهنگی، هزینه‌های مازاد به شهر رشت تحمیل شده است.

با توجه به درخواست امیرحسین علوی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر رشت شهردار رشت  فردا جهت ارائه توضیحات در مورد پروژه‌های عمرانی شهر رشت در جلسه شورا حاضر می‌شود.