شهردار رشت: در کشورهایی که تجارب موفق تری در مدیریت شهری دارند مدیریت واحد نقش اول را دارد / انضباط را الزام آور می دانیم و تعارفی در کار نیست

شهردار رشت: در کشورهایی که تجارب موفق تری در مدیریت شهری دارند مدیریت واحد نقش اول را دارد / انضباط را الزام آور می دانیم و تعارفی در کار نیست

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از تابناک شهردار شهر بیان کرد: برای ایجاد امنیت اقتدار لازم است و اگر در جهت اقتدار حرکت می کنیم نمی توانیم با این امر تعارف داشته باشیم، چرا که پیش نیاز آرامش و امنیت مولفه اقتدار است .
جلسه هم اندیشی با فرمانده نیروی انتظامی رشت و فرماندهان کلانتری های رشت با حضور سید محمد علی ثابت قدم شهردار رشت برگزار شد.

re1 300x200 - شهردار رشت: در کشورهایی که تجارب موفق تری در مدیریت شهری دارند مدیریت واحد نقش اول را دارد / انضباط را الزام آور می دانیم و تعارفی در کار نیست


سید محمد علی ثابت قدم شهردار رشت در این دیدار با بیان اینکه شهرداری رشت خانه شما سبز پوشان دلاور است، اظهار داشت: سابقه نیروی انتظامی جناب کارگرنیا و جناب حسینی باعث می شود که تعامل ما بیشتر شود.
وی با اشاره به مباحث تعامل گرایانه افزود: سه نکته از علایق بنده است که الزامی است که این موارد در محیط کار رعایت شوند.
شهردار رشت با بیان اینکه در سطح شهر هنجارها و ناهنجارهایی داریم گفت: اگر اقدامات پیشگیرانه به موقع انجام می شد شاید اصلا نیازی نبود که پلیس دغدغه های زیادی داشته باشد.
ثابت قدم با بیان اینکه امروز برای پلیس انقدر دغدغه ایجاد شده است که در درون خود نیز پلیس پیگشیری ایجاد کرده است تصریح کرد: به مرور زمان انقدر حجم ناهنجاری زیاد شد که این پیشگیری را به نهادی که باید نهاد بازدارنده باشد اشاعه داده شد.
وی تاکید کرد: این نشان دهنده این است که مشکلات در جاهای مختلف حل نشده است که عملا ریشه های آن با وظایف اولیه پلیس مرتبط است و این به وظایف نهادیی مانند شهرداری برمی گردد.
شهردار رشت افزود: در کشورهایی که تجارب موفق تری در مدیریت شهری دارند مدیریت واحد نقش اول را دارد و همه این موضوعات در مدیریت واحد در شهرداری ها جمع می شود و تنها یک موضوع آن هم پلیس است که در کنار شهرداری است.
وی خاطرنشان کرد: تنها در کشورهایی …