شهردار لشت نشا: در مورد اوقاف با هیچ سایتی مصاحبه نکردم

شهردار لشت نشا: در مورد اوقاف با هیچ سایتی مصاحبه نکردم

به گزارش رشت۲۰؛ شهردار لشت نشا در گفت و گویی اظهار داشت : بمناسبت روز خبرنگار چندتن از خبرنگار دعوت شد و از این عزیزان در دفترم تجلیل به عمل آمد .

وی ادامه داد:در آغاز صحبت هایم اعلام کردم این یک نشست دوستانه است و نشست خبری نیست اما یک خبرنگار صحبتهای من را در این جلسه دوستانه در سایت خود انعکاس داد .

 

سیدحسن میرهاشمی جورشری گفت : سه مورد سوال در مورد اوقاف از اینجانب شد که پاسخ را به صورت دوستانه و به عنوان شهروند دادم

 

وی افزود : در این جلسه در مورد مشکلات شهری ، ترافیک ، پروژههای در حال اجرا ، طلب یا بدهکاری شهرداری ،منابع اعتبارات پروژه های عمرانی،قطع سهم نفت و گاز و ارزش افزوده از کانال سازمان شهرداریها و…..صحبت شد . محوریت صحبت من در مورد اوقاف نبود .هرچند نقش اوقاف را در این شهر نمیتوان کتمان کرد و مردم اوقاف را مانع پیشرفت شهر می دانند.

شهردار لشت نشا اشاره کرد: آن روز خبرنگار صحبتهای من را چالشی و تند مطرح کرد و فقط موضوع اوقاف تیتر شد.

 

میرهاشمی جورشری در پایان گفت : طبیعی است اوقاف قدرسهم خود را طلب کند.شهروندان و مسئولین فعلی در حال حاضر با مقوله اوقاف روبرو هستند و پسندیده است که مسئولین در حد توان با مردم رنجدیده لشت نشا مساعدت و تعامل داشته باشند

وی خاطرنشان کرد: اوقاف اخیرا تلاش و مساعدتهای قابل تقدیری مبنی بر رفع مشکلات شهر لشت نشا انجام داده است از قبیل تخفیف ۵۰و حتی ۹۰درصدی به برخی ادارات و ساختمانهای شخصی .در پایان ضمن آرزوی اتمام دوره اوقاف در این شهر از مسئولین اداره کل اوقاف و امورخیریه گیلان تشکر و قدردانی میکنم .