لطفا کمی منتظر بمانید ...

جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ | 22:55

×
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

سر تیتر خبرها

صفحه اصلی › › شهردار منطقه ۳ رشت؛ اجرای‌بزرگترین پروژه آبنمای موزیکال‌کشور توسط شهرداری‌منطقه ۳رشت

اسفند ۱۵, ۱۳۹۵ | ۱:۲۰ ق.ظ

9378

69

بدون دیدگاه

شهردار منطقه ۳ رشت؛ اجرای‌بزرگترین پروژه آبنمای موزیکال‌کشور توسط شهرداری‌منطقه ۳رشت

شهردار منطقه ۳ رشت از اجرای بزرگترین پروژه آبنمای موزیکال کشور توسط شهرداری منطقه ۳ خبر داد.

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  خزر، شریفی شهردار منطقه ۳ در خصوص آبنمای موزیکال پارک ملت اظهار داشت: این آبنما با وسعت ۵۰۰۰ متر مربع بزرگترین آبنما در کشور و دومین آبنما در خاورمیانه می باشد.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - شهردار منطقه ۳ رشت؛ اجرای‌بزرگترین پروژه آبنمای موزیکال‌کشور توسط شهرداری‌منطقه ۳رشت

وی در بیان ویژگی این پروژه بسیار زیبا گفت: این آبنما دارای تعدادی فواره (نازل) است که پرتاب آب از فواره ها با موزیک و رقص نور هماهنگ بوده و زیبایی و جذابیت خاصی به پارک ملت در منطقه سه خواهد داد.

23304 262 300x234 - شهردار منطقه ۳ رشت؛ اجرای‌بزرگترین پروژه آبنمای موزیکال‌کشور توسط شهرداری‌منطقه ۳رشت

شهردار منطقه ۳ ادامه داد: کلیه تمهیدات لازم در جهت ایمنی این آبنما اندیشیده شده و علاوه بر حفاظ جهت جلوگیری از سقوط افراد وکودکان به داخل استخر دورتادور داخل استخر یک حاشیه نیم متری تعبیه شده که از هر گونه غرق شدگی جلوگیری بعمل آید.

 شریفی با بیان اینکه به دستور  ثابت قدم شهردار رشت این آبنما با تاکید باید در بهار ۹۶ افتتاح شود، گفت: از روز پنج شنبه ۱۲ اسفند ماه روند اجرایی این پروژه توسط شهرداری منطقه ۳ به صورت جدی شروع شده است .

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مجری ، پیمانکار و کارفرمای این پروژه شهرداری منطقه ۳ می باشد، سعی داریم بصورت بسیار فشرده و شبانه روزی فاز اول این پروژه بسیار زیبا و بزرگ را در اردیبهشت ماه سال ۹۶ افتتاح کنیم .

وی با ابراز خرسندی گفت: این آبنمای زیبا می تواند جاذبه گردشگری خوبی در منطقه ۳ محسوب شده و مسافران و گردشگران زیادی را به شهر رشت در منطقه ۳ جذب کند.

http://www.rasht20.ir?/p=9378