شوخی لاریجانی و جعفرزاده بر سر «روز رشت» /بازهم گلایه از مشارکت پایین در رای دادن /حاشیه های صحن

شوخی لاریجانی و جعفرزاده بر سر «روز رشت» /بازهم گلایه از مشارکت پایین در رای دادن /حاشیه های صحن

زمانیکه نماینده رشت با فریادهایش نسبت به رأی ندادن همکارانش اعتراض کرد، رئیس مجلس ضمن همدردی با او گفت که«شما بگویید شاید نافذ شود. مخصوصا که دیروز هم روز رشت بود.»
images - شوخی لاریجانی و جعفرزاده بر سر «روز رشت» /بازهم گلایه از مشارکت پایین در رای دادن /حاشیه های صحن

به گزارش خبر فوری شت و به نقل از خبرآنلاین، در جلسه امروز-دوشنبه،۱۳ دی- در ادامه بررسی لایحه برنامه ششم توسعه، زمانی که مجلس مشغول رأی گیری پیشنهادهای مربوط به ماده ۷۳ بودند، صدای غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت به گوش رسید.
او تلاش می کرد تا با فریاد زدن و خطاب قرار دادن رئیس مجلس، نسبت به میزان پایین مشارکت و رأی دادن نمایندگان مجلس انتقاد کرد.
درد مشترکی که علیلاریجانی رئیس مجلس نیز بارها در صحن علنی زبان به گلایه از آن گشوده بود و این بار هم با شوخی و خنده به جعفرزاده گفت:خب چه کنیم؟ می خواهید شما بگویید شاید نافذ شود. مخصوصا که دیروز هم روز رشت بود.
شوخی لاریجانی با جعفرزاده موجب خنده سایر نمایندگان شد.
البته این شوخی بر سر «روز رشت» به جلسه روز گذشته مجلس باز می گردد، چه آنکه دیروز زمانیکه غلامعلی جعفرزاده می خواست صحبت کند، خطاب به رئیس مجلس گفت که من اول یک اخطار می دهم و لاریجانی هم در این میان از او خواست: اگر مرتبط است بفرمایید.
این نماینده رشت هم در برابر این خواسته رئیس مجلس، گفت: «بله مرتبط است. امروز روز رشت بود و ما انتظار داشتیم که شما اشاره ای داشته باشید.»، جمله ای که موجب خنده رئیس مجلس شد و او گفت: اینکه خیلی مرتبط بود.