شورای چهارم شهر رشت به اهداف خود نرسید رئیس شورای شهر رشت:

شورای چهارم شهر رشت به اهداف خود نرسید

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: شورای چهارم بسیار کار کرده، اما خواسته ما فراتر از اینها بوده که به آن نرسیدیم.
139301261109029322536534 - شورای چهارم شهر رشت به اهداف خود نرسید

به گزارش خبر فوری رشت ، مسعود کاظمی عصر امروز در یک نشست خبری با جمعی از اصحاب رسانه در رشت اظهار داشت: اصحاب رسانه اتاق فکر من هستند و باید از هنر و اطلاعات آنها استفاده کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه رشت تنها متعلق به شهرداری و شورا نیست بیان کرد: کارگروهی از اصحاب رسانه تشکیل شود تا به مشکلات شهری رسیدگی کنیم.

کاظمی با بیان اینکه عضو شورای آینده نیستم تصریح کرد: شورای چهارم بسیار کار کرده اما خواسته ما فراتر از اینها بوده که به آن نرسیدیم.

وی با بیان اینکه رشت مدت‌هاست که در بین نخستین‌ها قرار ندارد عنوان کرد: موقعی رشت در بین نخستین‌ها قرار می‌گیرد که همه در کنار هم باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: نخستین کارگروهی که تشکیل دادم کارگروه خبرنگاران است و می‌توانیم سیاستگذاری‌هایی انجام دهیم که برای شوراهای آینده مفید باشد.

کاظمی مشکلات ترافیکی رشت را به‌علت انجام پروژه‌های زیربنایی عنوان کرد و گفت: سه جلسه به‌صورت دوستانه برگزار کردم تا مشکلات ترافیکی حل شود.

کارگروه اصحاب رسانه برای حل مشکلات مدیریت شهری در این نشست تشکیل شد و مجید همرنگ و ام البنین فتوحی دو خبرنگار از رسانه های جمعی به‌عنوان دبیر این کارگروه انتخاب شدند.