شکایت و شکایت‌کِشی پی‌درپی از رسانه ها در لاهیجان!

شکایت و شکایت‌کِشی پی‌درپی از رسانه ها در لاهیجان!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، از نخستین روزهای نوروز ۹۸ بود که خبر طرح شکایت و ابلاغ احضاریه برای چندین خبرنگار در سطح شهرستان لاهیجان موردانتقاد فعالین رسانه‌ای و اجتماعی قرار گرفت. ماجرا ازاین‌قرار بود که با طرح دعوی توسط شهرداری و شورای شهر لاهیجان و همچنین نماینده شهرستان لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، از چند خبرنگار و مدیر کانال‌های تلگرامی شکایت شده بود و شکایت و شکایت کِشی پی‌درپی از خبرنگاران در لاهیجان همچنین به‌شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

در این میان نکته قابل‌تأمل آن است که قطعاً راه تعامل با رسانه‌های منتقد چیزی به نام شکایت نیست و افراد قطعاً می‌توانند با تعامل و استفاده از نظرات اصحاب رسانه فضا را به سمت تشنج، درگیری مستقیم و شکایت نبرند. حال انتظار می‌رود شهردار لاهیجان که خود نزدیکی بسیاری به رسانه‌ها دارد، اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان و ذبیح‌الله نیکفر به‌عنوان نماینده شهرستان با پایان دادن به این اتفاقات گاهی جدی برای تعامل با رسانه‌های منتقد و دلسوز استان و شهرستان لاهیجان بر دارند.

گفتنی است از ابتدای نوروز ۹۸ تا به امروز حداقل برای ۵ خبرنگار احضاریه ارسال‌شده است که قطعاً در نهایت موجب بروز مشکلات جدی در فضای رسانه‌ای شهرستان خواهد شد.