شکست مدعی صعود مقابل ملوان با دابل مغانلو ملوان 2 – سرخ‌پوشان 1

شکست مدعی صعود مقابل ملوان با دابل مغانلو

به گزارش رشت۲۰، دو تیم فوتبال ملوان انزلی و سرخ‌پوشان پاکدشت از هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ دسته اول از ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر رفتند.

13971123000622 Test PhotoN - شکست مدعی صعود مقابل ملوان با دابل مغانلو

داور: کیوان علی‌محمدی

 

کمک‌ها: کوروش کریمی، هیوا بهمنی و اشکان رضایی‌مقدم

 

ناظر داوری: صادق نوری

 

ترکیب تیم ملوان انزلی:

 

حمید عرفانی، وحید حیدریه، مهیار زحمتکش، عظیم گوک، حافظ یعقوبی، پژمان نوری، محمد حسین‌پور، میلاد کمندانی، پوریا غلامی، محمدرضا نقدی پور و شهریار مغانلو.

 

سرمربی: محمد احمدزاده

 

ترکیب تیم سرخ‌پوشان پاکدشت:

 

علی محسن زاده، رضا مرادی، مصطفی ماهی، محمد امینی، محسن طرحانی، شاهین توکلی، هادی ایمانی، محمد رحمتی، حسین فاضلی، شاهین مجیدی و علی خسرونژاد.

 

سرمربی: محمود فکری

 

شاگردان احمدزاده در هفته بیست و دوم با قرعه استراحت روبه‌رو شده و نتوانستند ۱۸ امتیازی را که در اندوخته بودند افزایش داده و به میانه‌های جدول صعود کنند، در سوی مقابل سرخ‌پوشان با تغییر کادر فنی خود روند رو به رشدی را درپیش گرفته و در هفته بیست و دوم با پیروزی مقابل خونه به خونه به جمع مدعیان صعود پیوستند، این تیم با کسب ۳۶ امتیاز در مکان دوم جدول قرار دارد.

 

ملوانان به پشتوانه هواداران پرشور خود بازی را هجومی آغاز کرده و بدون واهمه از رقیب بالانشین خود با استفاده از میدان‌داری کاپیتان نوری بازی مالکانه‌ای را به نمایش گذاشت.

 

بیش از سه هزار تن از هواداران حاضر در ورزشگاه تختی انزلی برای تماشای نخستین گل ملوانان تنها به هشت دقیقه زمان نیاز داشتند، مغانلو با عبور از جناح راست سرخ‌پوشان سعی در دریبل مدافع حریف داشته و بازیکن سرخ‌پوشان با دست توپ را مهار کرد، داور بلافاصله به نشانه پنالتی در سوت خود دمید.

 

مغانلو پشت ضربه پنالتی ایستاده و با ضربه‌ای مهارنشدنی گل نخست مسابقه را به ثمر رساند، گل نخست مسابقه از عطش ملوانان کم نکرد و این تیم با ارائه بازی جسورانه و هجومی سعی در زدن گل‌های بعدی و تثبیت پیروزی خود دارد.

 

ملوانان در دقیقه ۲۹ می‌توانستند فاصله را به دو گل افزایش دهند، پاس عرضی محمدرضا نقدی پور پشت محوطه جریمه درحالی‌که دروازه بان سرخ پوشان از دروازه خارج شده بود به پوریا غلامی رسید و ضربه‌ این بازیکن در دهانه دروازه توسط مدافع سرخ‌پوشان برگشت داده شد، دیدار دو تیم در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

 

نیمه دوم ملقب به نیمه مربیان با حملات تیم میزبان آغازشده و این ملوان بود که برای دستیابی به گل دوم خود به آب‌وآتش می‌زند، ملوانان در دقیقه ۵۵ مزد زحمات خود را گرفتند، پاس مورب محمدرضا نقدی‌پور در آستانه دروازه با تک ضربه مغانلو به گل دوم این بازیکن و ملوان تبدیل شد.

 

بازی در ۱۵ دقیقه پایانی با حملات تیم میهمان دنبال شد، پاکدشتی‌ها پس از چند حمله ناموفق در دقیقه ۸۰ مزد زحمات خود را گرفتند، پاس در عمق امیرحسین فشنگچی با ضربه استادانه پیام ملکیان اختلاف را به حداقل رساند.

 

بازی در دقایق پایانی با حملات پردامنه تیم میهمان دنبال شد و شاهد بازی یک گله‌ای! در این دقایق بودیم ولی سرخ‌پوشان طرفی از حملات خود نبسته و دیدار در پایان با پیروزی دو بر یک ملوان خاتمه یافت.