صدور ۱۰ هزار روادید برای زائران گیلانی مراسم اربعین

صدور ۱۰ هزار روادید برای زائران گیلانی مراسم اربعین

 

نماینده بعثه ولی فقیه در حج و زیارت گیلان اعلام کرد: تاکنون ۱۰ هزار روادید برای زائران گیلانی مراسم زیارت اربیعن صادر شده است.

IMG16135385 - صدور ۱۰ هزار روادید برای زائران گیلانی مراسم اربعین

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از شبستان از رشت، محمد رضا شفیعی، نماینده بعثه ولی فقیه در حج و زیارت گیلان  پیش از خطبه‌های امروز( ۱۴ آبان) نماز جمعه شهرستان رشت که در مصلی بزرگ امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) این شهر برگزار شد، با قدردانی از حضور گسترده مردم رشت در راهپیمایی ۱۳ آبان، گفت: مردم ایران در این روز تمام قد در برابر استکبار ایستادند.

وی با بیان اینکه اتکا نکردن به ظالم از دستورات قرآن کریم است، گفت: ملت ایران به رهبری امام راحل به این دستور قرانی عمل کرد و در برابر استکبار مقاومت کرد.

 نماینده بعثه ولی فقیه در حج و زیارت گیلان خاطرنشان ساخت: همه دنیا آمریکا را جنایتکار و غارتگر می‌داند.

وی افزود: رد پای آمریکا در کشتار مردم عراق، یمن، سوریه، افغانستان و بسیاری از کشورهای دیگر  به وضوح دیده می‌شود.

وی تاکید کرد: راهپیمایی ۱۳ آبان جنایت‌های آمریکا را در سراسر دنیا محکوم کرد و نشان داد مردم ایران ذره‌ای از اصول انقلاب و اسلام عقب ننشسته‌اند.

شفیعی با اشاره به برگزاری مراسم پیاده روزی زیارت ربعین، گفت: تاکنون برای ۱۰ گیلانی زائر اربعین روادید صادر شده است.

 وی افزود: پیش بینی می‌کنیم تا قبل از اربعین حسینی برای ۱۰ هزار گیلانی دیگر هم روادید صادر شود.

 نماینده بعثه ولی فقیه در حج و زیارت گیلان، زیارت اربعین را اجتماع بزرگ شیعه توصیف کرد و گفت: اگر عربستان سعودی اجازه شرکت در حج به ایرانیان نمی‌دهد باید اقتدار خود را در زیارت اربعین نشان دهیم.

شفیعی با بیان اینکه رسانه‌های غربی منتظر عملکرد عاشقان ولایت و امامت در زیارت اربعین هستند، اظهار داشت: مردم ایران بار دیگر رسانه‌های غربی را متحیر حضور خود خواهند کرد.