صومعه سرا پنجمین شهرستان سبز گیلان شد فرماندار صومعه سرا:

صومعه سرا پنجمین شهرستان سبز گیلان شد

فرماندار صومعه سرا از اتمام پروژه گاز رسانی به روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: شهرستان صومعه سرا پنجمین شهرستان سبز استان گیلان از نظر گازرسانی است.
2162654 - صومعه سرا پنجمین شهرستان سبز گیلان شد

به گزارش خبر فوری رشت ، حسین اسماعیل پور با اشاره به پایان عملیات گازرسانی به روستاهای شهرستان صومعه سرا، اظهار کرد: اکنون صومعه سرا نیز جزء شهرستان سبز استان گیلان محسوب می شود.

وی با اشاره به بیش از یک هزار و ۶۰۰ کیلومتر شبکه گذاری در صومعه سرا، افزود: ۳۴هزار انشعاب گاز در شهرستان صومعه سرا وجود دارد.

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه با اتمام این پروژه سه شهر و همه  ۱۴۸ روستای شهرستان گازدار شدند، خاطرنشان کرد: بیش از ۴۰ هزار خانوار صومعه سرایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

وی  میزان برخورداری شهرستان صومعه سرا تا قبل از هفته دولت را ۹۳.۳ درصد دانست و تصریح کرد: با تلاش همه مسئولان و عنایت دولت در جهت اجرای پروژه ها گاز رسانی با استفاده از بند (ق) امروز شاهد برخورداری ۱۰۰ درصدی شهروندان صومعه سرایی از گاز طبیعی هستیم.

اسماعیل پور یادآورشد: شهرستان صومعه سرا بعد از شهرستان های انزلی، آستانه اشرفیه، رشت و لاهیجان پنجمین شهرستان سبز استان گیلان محسوب می شود.