طرح تابستانه کتاب ٩٧ در گیلان با تخفیف ١۵ تا ٢۵ درصدی آغاز شد در ٢٠ کتابفروشی‌ گیلان؛

طرح تابستانه کتاب ٩٧ در گیلان با تخفیف ١۵ تا ٢۵ درصدی آغاز شد

طرح «تابستانه کتاب» با شعار «دانش گستری با حمایت از تالیف ایرانی» همزمان با سراسر کشور در ٢٠ کتابفروشی‌ عضو این طرح در استان گیلان آغاز شد.

به گزارش رشت۲۰؛حسین ابراهیمیان، معاون فرهنگی و امور رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اظهار کرد: نهمین دوره طرح‌های حمایتی از کتابفروشی‌ها با عنوان «تابستانه کتاب ٩٧» همزمان با سراسر کشور، از ٣٠ مرداد لغایت ٨ شهریور امسال در کتابفروشی‌های عضو این طرح در استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی با همراه داشتن کارت ملی، می‌توانند از تخفیف ١۵ تا ٢۵ درصدی خرید کتاب در این طرح تا سقف یکصد هزار تومان استفاده کنند، تصریح کرد: بر اساس این طرح، ٢٠ کتابفروشی عضو این طرح در گیلان، کتاب‌های تألیفی را با ٢۵ درصد و کتاب‌های ترجمه را با ١۵ درصد تخفیف عرضه می‌کنند.

به گفته ابراهیمیان؛ علاقمندان به کتاب در شهر رشت می‌توانند به کتابفروشی‌های «باقری»، «کتاب باران»، «کتابسرای دیبا»، «انتشارات جنگل جاودانه»، «انتشارات طاعتی»، «شهر کتاب»، «کتاب فرازمند»، «ماه نو»، «مرکز فرهنگی آسمان» و «مژده» مراجعه نمایند.

معاون فرهنگی و امور رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ادامه داد: در سایر شهرهای استان نیز کتابفروشی‌های «روشنا»، «قصر دانش نوین»، «گوهری» و «معلم» بندر انزلی، «نشر جامعه‌نگر» تالش، «خانه کتاب» و «شهر کتاب» لاهیجان، «خاوری» و «شهر کتاب» لنگرود و «نسیم شمال» ماسال عضو این طرح ملی هستند.

وی در پایان با اشاره به اجرای موفق طرح‌های ملی «کتابفروشی به وسعت ایران» (آبان ٩۴)، «عیدانه کتاب» (نوروز ٩۵)، «تابستانه کتاب» (تیر و مرداد ٩۵)، «پاییزه کتاب» (آبان و آذر ٩۵)، «عیدانه کتاب» (نوروز ٩۶)، «تابستانه کتاب» (مرداد و شهریور ٩۶)، «پاییزه کتاب» (آذر ٩۶) و «عیدانه کتاب» (نوروز ٩٧) در گیلان، گفت: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://tabestaneh.ketab.ir مراجعه نمایند.