طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه‌‌ساز | توقیف ۴۸ دستگاه خودرو متخلف سرپرست پليس راهور گیلان خبر داد:

طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه‌‌ساز | توقیف ۴۸ دستگاه خودرو متخلف

به گزارش رشت۲۰ ;سرپرست پلیس راهور استان گیلان از توقیف ۴۸ دستگاه خودرو متخلف در اجرای طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه‌ساز در شروع سال تحصیلی خبر داد.

n82783384 72087963 - طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه‌‌ساز | توقیف ۴۸ دستگاه خودرو متخلف

سرهنگ امیر طالبی با اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش تردد در معابر شهری استان در شروع سال تحصیلی و لزوم کنترل تخلفات حادثه‌ساز، پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی، طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه‌ساز را در شهر رشت به اجرا درآورد.

 

این مقام انتظامی با بیان اینکه گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس راهور در ۳ روز گذشته به صورت ویژه با تخلفات حادثه‌ساز رانندگی برخورد کردند افزود: در این طرح ۴۸ دستگاه خودرو متخلف به علت ارتکاب به ۲ تخلف حادثه‌ساز هم زمان توقیف شدند.

 

وی ادامه داد: خودروهای متخلف برابر قانون ۷۲ ساعت در توقیف خواهند بود و رانندگان متخلف اعمال قانون می‌شوند.

 

سرهنگ طالبی بیان داشت: با توجه به هدف پلیس راهور ناجا در کاهش جان باختگان حوادث رانندگی در سال جاری، تلاش می‌کنیم با تمام ابزارهای موجود از جمله اقدامات انتظامی و طرح های تشدید برخورد با تخلفات حادثه‌ساز این مهم را محقق کنیم.

 

سرپرست پلیس راهور استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: همه اقدامات انجام شده به منظور ایجاد ایمنی ترافیکی در معابر و ایجاد آسایش خاطر هموطنان است از این رو همکاری مردم و رعایت مقررات از سوی آنها نقش تعیین کننده‌ای در کاهش تخلفات و تصادفات رانندگی خواهد داشت.