طرح جدید لباس سپیدرود رشت رونمایی شد طراح پیراهن سپیدرود: امیدوارم طرحم، پیراهن صعود شود

طرح جدید لباس سپیدرود رشت رونمایی شد

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از دیارمیرزا، طرح نیلوفر باقرزاده برای پیراهن سپیدرود رشت در فصل جدید مسابقات فوتبال ایران انتخاب شد.

نیلوفر باقرزاده خود را کارشناس ارشد ادبیات و زبان انگلیسی، مجری، طنزپرداز و طراح لباس معرفی کرده و گفته است که در خانواده‌ای ورزشکار و ورزش دوست متولد شده و از همان دوران طفولیت پا به پای پدر و برادش در استادیوم عضدی برای تماشای بازی های تیم‌های رشتی حضور داشته است.

او همچنین توضیحاتی نیز درباره علت انتخاب نمادها روی پیراهن سپیدرود ارائه کرده و گفته که از آنجایی که نام تیم سپیدرود برگرفته از بزرگترین رود گیلان و دومین رود بزرگ ایران، سپیدرود است و این رود در پیدایش تمدن گیلان تأثیر داشته است و شعار معروف هواداران نیز عبارت “سپیدرود بخشکد ماهی ها می میرند” ماست، طرحی از رودی خروشان و ماهی در پشت لباس وجود دارد که روی آستین های لباس هم پولک های ماهی را نیز می توانید مشاهده کنید.

این رود برای بقا و حیات خود نیاز به باران دارد، که برای تیم سپیدرود شامل حمایت های معنوی و مادی هواداران و مسئولین نیز می‌شود و قطرات بارانی که به سمت رود در حال سرازیر شدن هستند، ماهی را مشتاق به تکاپو و پرش به سمت باران می کند که همان انرژی و انگیزه‌ی کادر فنی تیم و بازیکنان می باشد.

در قسمت جلوی لباس، از اصلی‌ترین نماد شهر رشت، یعنی میرزاکوچک خان جنگلی و عمارت شهرداری استفاده کردم تا نشان دهم که این تیم برای اعتلای نام رشت می‌جنگد و از دیار میرزاکوچک خان جنگلی و شهر اولین‌ها می آید و هرچه بیشتر به مفاخر شهرمان می باشد.

هدف از به کار بردن این نمادها، بومی‌سازی طرح و ارزش گذاشت امیدوارم که این طرح مورد پسند مدیران تیم قرار بگیرد و با همین لباس صعود تیم سپیدرود رشت به لیگ های بالاتر را جشن بگیریم.

%D9%86%DB%8C%D9%84%D9%88%D9%81%D8%B1 %D8%A8%D8%A7%D9%82%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87 1024x767 - طرح جدید لباس سپیدرود رشت رونمایی شدphoto 2020 12 05 02 36 34 - طرح جدید لباس سپیدرود رشت رونمایی شد