طرح سئوال از شهردار رشت اعلام وصول شد

طرح سئوال از شهردار رشت اعلام وصول شد

در یکصد و هفتادمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت طرح سئوال از شهردار رشت اعلام وصول شد.

b8bd35fc925bb11c5615a01779f58d36 L 300x150 - طرح سئوال از شهردار رشت اعلام وصول شد


به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از تابناک مسعود کاظمی عصر امروز در یکصد و هفتادمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت اظهار داشت: از حضور گسترده مردم در حماسه ۸۸ دی تشکر می کنم و این حضور پرشور نشان دهنده عظم و اراده برای مبارزه با فتنه بود.
وی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو میلادی اعلام کرد: فردا سالروز ابلاغ پیام تاریخی امام(ره) به رهبر شوروی سابق است و افکار بلند امام(ره) نیاز به تفکر و تحقیق بیشتر از سوی محققان را دارد.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت از شهردار رشت و سازمان مدیریت پسماند شهرداری به خاطر اجرای پاکسازی حاشیه رودخانه های رشت تشکر و قدردانی کرد و گفت: این اقدام خوب توسط جمعی از همشهریان و دوستداران محیط زیست انجام شد.
کاظمی اولویت اصلی شورای چهارم را از ابتدا، منطقه لندفیل سراوان دانست و بیان کرد: ما پیگیر دفع بهداشتی زباله هستیم و امیدواریم مسئله سراوان هرچه سریع تر حل شود.
وی با اشاره به اینکه منتظر تشکیل کارگروه از سوی شهرداری نسبت به تعیین تکلیف وضعیت باشگاه سپیدرود هستیم یادآور شد: مردم منتظر تعیین تکلیف وضعیت تیم سپیدرود هستند و ما به هواداران قول داده ایم.
فرهاد شوقی, عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت نیز در این جلسه اظهار کرد: با توجه به اینکه سومین بار است طرح سئوال از شهردار را ارائه می دهیم باید هرچه سریع تر اعلام وصول شود.
محمود باقری خطیبانی, عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز در این جلسه اعلام کرد: در شرایطی که شهرداری از پرداخت حقوق کارمندان و نیروی اضافی رنج می برد ۱۲۰۰ نیرو به شهرداری اضافه شد.
وی با بیان اینکه حقوق سال گذشته ۱۲۰ نیروی …