طرح ملی «سیمای زندگی دانشجویان» در دانشگاه آزاد اسلامی رشت برگزار می شود

طرح ملی «سیمای زندگی دانشجویان» در دانشگاه آزاد اسلامی رشت برگزار می شود

طرح ملی «سیمای زندگی دانشجویان» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار می شود. نشست توجیهی و آموزشی این طرح روز گذشته با حضور معاونان و مدیران دانشجویی واحدهای دانشگاهی استان های گیلان و مازندران به میزبانی این دانشگاه برگزار شد.

79222813 88343769cdafa 300x200 - طرح ملی «سیمای زندگی دانشجویان» در دانشگاه آزاد اسلامی رشت برگزار می شود


به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرنگار آنا از رشت، دکتر تیمور آمار معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در این جلسه با تبریک ایام الله دهه فجر، در باره لزوم برگزاری این نشست ها و الزامات پرداخت علمی به موضوع آسیب های اجتماعی در جمعیت دانشجویی گفت: باید بتوانیم در دانشگاه ها با توجه به اهمیت برخورد علمی با چالش ها و معضلات اجتماعی و نحوه تدوین اولویت ها و راهکارهای مداخله و مدیریت بر این آسیب ها اقدام کنیم.

وی ادامه داد: دستگاه های فرهنگ ساز باید بتوانند نیروهای توانمندی تربیت کنند؛ در راستای تقویت این دستگاه ها باید تلاش کرد.
دکتر کامران گنجی رئیس اداره مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مدرس این دوره اظهار کرد: امروزه دانشجویان و دانشگاهیان یکی از گروه های مهم و مرجع هر جامعه و کشوری را تشکیل می دهند و نقش آنان در آینده و سرنوشت کشور بی بدیل است از این رو توجه به بهداشت روانی – اجتماعی دانشجویان ، در آینده آنان و سرانجام آینده کشور تأثیرات بسیار مهمی دارد.
وی افزود: از این رو به منظور بررسی سبک زندگی دانشجویان پژوهشی با عنوان «سیمای زندگی دانشجویان» بر روی یک هزار نفر از دانشجویان سراسر کشور اجرا می شود.