عدم پرداخت عیدی و پاداش پایان سال کارگران شرکتی شهرداری رشت عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت خبر داد:

عدم پرداخت عیدی و پاداش پایان سال کارگران شرکتی شهرداری رشت

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل ازفارس، محمدحسن علیپور با ابراز گلایه از عدم پرداخت پاداش پایان سال کارگران شهرداری رشت اظهار کرد: در حق کارگران شرکتی و حجمی شهرداری رشت ظلم می‌کنند.

وی افزود: حقوق ماهیانه کارگران حجمی و شرکتی شهرداری رشت بسیار ناچیز است و با توجه به گرانی اجناس و تورم حاکم بر جامعه به‌سختی امرار و معاش می‌کنند.

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه گوش شنوایی برای رفع مشکلات کارگران شهرداری رشت وجود ندارد بیان کرد: نجومی بگیرانی که از حالا برای گذراندن تعطیلات نوروزی سفرهای داخلی و خارجی برنامه‌ریزی کرده‌اند باید انصاف داشته و عیدی کارگران زحمتکش شهرداری را نیز پرداخت کنند.

علیپور افزود: سفره‌های رنگارنگ برخی از مدیران با سفره‌های خالی کارگران و چشمان پر از حسرت فرزندانشان تفاوت فراوانی دارد و خداوند ناظر بر اعمال همه ما است.

وی با اشاره به اینکه پیمانکاران شرکت‌های کارگری باید هر چه سریع‌تر نسبت به پرداخت پاداش پایان سال کارگران حجمی شهرداری اقدام کنند گفت: سکوت در مقابل تضییع حقوق مستضعفان جایز نیست و هرکسی ظلمی را ببیند و به خاطر منافع شخصی‌اش ساکت بماند خائن است و باید در پیشگاه خداوند پاسخگو باشد.