عدم پوشش خبری برگزاری نشست سالانه شهرهای خلاق خوراک شناسی در کراکوف لهستان! + عکس

عدم پوشش خبری برگزاری نشست سالانه شهرهای خلاق خوراک شناسی در کراکوف لهستان! + عکس

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از سپیدخبر، در شرایطی که نشست ۱۸۰ شهر خلاق یونسکو در کراکوف لهستان با برگزاری کارگاه ها، نشست ها و امضای توافق نامه های مختلف برگزار شد، پرتال خبری شهرداری رشت هیچ خبری از حضور نماینده رشت منتشر نکرد تا سوالات بسیاری در ذهن ایجاد شود!

در این نشست که بنا بر گفته رسانه ها دستاوردهای خوبی برای شهر رشت در جهت حفظ برند ارزشمند شهر خلاق خوراک شناسی به همراه داشت و پروژه گیل بانو نیز به عنوان یکی از دو پروژه برگزیده شهری با نگاه خلاقانه از سوی شبکه شهرهای خلاق خوراک شناسی یونسکو معرفی شد، با امضای توافق نامه مطالعات فرهنگ خوراک راه ابریشم همراه بود.

جالب تر آنکه نماینده رشت در این نشست کارگاهی را نیز با عنوان مسکن و فضاهای عمومی برای همگان و نگاه های خلاق برگزار نمود. در این کارگاه که وینیتا لاراساتی از بندانگ، هماهنگ کننده شهرهای خلاق طراحی، مسئولیت آن را بر عهده داشت و در موزه مهندسی شهرداری کراکوف لهستان برگزار شد سخنرانانی از چند شهر خلاق به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. همچنین نمایندگان شهرهای کینگستون و آمارانته، دو شهر خلاق موسیقی، مکزیکو سیتی و سنت اتین، دو شهر خلاق طراحی، ساسایاما، یکی از شهرهای خلاق هنرهای دستی و بومی و رشت و پاناماسیتی، دو شهر خلاق خوراک شناسی در این کارگاه به ارائه نمونه های موردی شهر خود پرداختند.

این اما گوشه ای کوچک از رخ دادهای نشست لهستان بود که به صورت کامل تر آن را می توانید در لینک های شماره یک و دو مطالعه نمایید. با این حال پرتال خبری شهرداری که به تازگی تغییراتی را از لحاظ مدیریت بارگزاری خبر داشته است، هیچ خبری از رخ دادهای لهستان مخابره نکرده است!

رشت 1024x785 - عدم پوشش خبری برگزاری نشست سالانه شهرهای خلاق خوراک شناسی در کراکوف لهستان! + عکس