عشق آتش نشانان، ترس را به زانو در آورد

عشق آتش نشانان، ترس را به زانو در آورد

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه عشق آتش نشانان، ترس را به زانو در آورد، گفت: هدف همه ما خدمت به مردم است.

78497837 87281028dfece 300x218 - عشق آتش نشانان، ترس را به زانو در آورد


به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایسنا منطقه گیلان، سرهنگ مهرداد مهرگان، جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان در آئین تکریم و معارفه جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان رشت با اشاره به رشادت های آتش نشان ها و دستگاه های انتظامی و خدماتی در حادثه ساختمان پلاسکو، گفت: هدف همه ما خدمت به مردم است.
وی با بیان اینکه مردم در زمان حادثه از محل گریختند و فقط آتش نشانان و نیروهای خدمت رسان در صحنه ماندند، افزود: عشق آتش نشانان، ترس را به زانو در آورد.
وی خدمات آتش نشانان تهران را جهاد در راه خدا توصیف کرد، متذکر شد:شهادت آتش نشانان ایثارگر در این حادثه همه ملت ایران را سوگ و ماتم گذاشت.
سرهنگ مهرگان با یادآوری اینکه تنها اراده ای که انسان را کنار شعله های سوزان آتش نگه می دارد، نجات جان هم نوع و جلب رضایت خداوند است، ادامه داد: ماموران آتش نشانی به همه ما ایثار و وظیفه شناسی را یادآور شدند.
مهرداد مهرگان با تصریح براینکه امنیت جایگاه پر اهمیتی در جامعه دارد، خاطرنشان کرد:امنیت انتظامی،امنیت داخلی و امنیت ملی از وظایف بسیار مهم پلیس است.
این مقام انتظامی استان گیلان با بیان اینکه سهل انگاری در ماموریت های پلیس نیز جایی ندارد،افزود: اگر دستگاهی در انجام وظایفش سهل انگاری کند موجب احساس نامنی در جامعه می شود.
وی با تاکید براینکه همه ما باید برای رخداد و مقابله با بحران های احتمالی آمادگی کامل داشته باشیم،خاطرنشان کرد: همیشه پیشگیری بهتر از …