عصبانیت شدید علیرضا بیرانوند از سرمربی آنتورپ!

عصبانیت شدید علیرضا بیرانوند از سرمربی آنتورپ!

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از خبرورزشی، می‌گویند در فوتبال تا اشتباهی رخ ندهد گلی به ثمر نمی‌رسد حالا ممکن است این اشتباه از طرف کادر فنی بازیکنان یا حتی داور مسابقه باشد. علیرضا بیرانوند بعد از کلی سختی و پشت سر گذاشتن مصدومیت بالاخره توانست برای تیم جدیدش به میدان برود و در بازی پنجشنبه شب مقابل تاتنهام برای آنتورپ بازی کرد.

بیرانوند - عصبانیت شدید علیرضا بیرانوند از سرمربی آنتورپ!

عملکرد علیرضا آنقدر خوب بود که بعد از بازی از مورینیو گرفته تا فوتبال‌دوستان ایرانی به تمجید از گلر ملی‌پوش آنتورپ پرداختند و همچنین علیرضا با درخشش در این دیدار در تیم منتخب هفته لیگ اروپا قرار گرفت اما به فاصله ٧٢ ساعت بیرو اولین دیدارش را در لیگ بلژیک هم انجام داد و در حالی که تیمش در نیمه اول ۱۰ نفره شد با دوگل مقابل بروژ بازی را واگذار کرد.

آنهایی که بازی را دیدند می‌دانند علیرضا مقصر اصلی روی گل‌های تیمش نبود. با همه اینها حتی بیرانوند چند سیو خوب هم داشت چه بسا اگر او نبود تیمش بیشتر از دو گل می‌خورد. بعد از بازی اما یک مصاحبه همه چیز را خراب کرد و باعث عصبانیت علیرضا شد.

فیلم گل خوردن بیرانوند از تیم برو

قرار بود امروز در این خصوص بیرانوند و لکو به همراه مربی گلرهای انتورپ جلسه‌ای داشته باشند که باید دید نتیجه این جلسه و البته آینده بیرانوند در این تیم چه خواهد شد.