عضو شورای اسلامی شهر رشت: بی توجهی به احداث درمانگاه هموفیلی در رشت توجیه ناپذیر است عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه راه اندازی درمانگاه هموفیلی در رشت باید با سرعت بیشتری پیگیری و اجرایی شود گفت: بی توجهی به راه اندازی و بهره برداری از این درمانگاه با توجه به نیاز بیماران هموفیلی توجیه ناپذیر است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت: بی توجهی به احداث درمانگاه هموفیلی در رشت توجیه ناپذیر است

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت فاطمه شیرزاد با تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت امام علی(ع) ، سالگرد ارتحال امام راحل و قیام ۱۵ خرداد اظهار کرد: بهره برداری از پروژه درمانگاه هموفیلی نیازمند ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار بوده و متاسفانه تا کنون این مهم از سوی شهردار رشت محقق نشده است.

620x413 450x300 300x200 - عضو شورای اسلامی شهر رشت: بی توجهی به احداث درمانگاه هموفیلی در رشت توجیه ناپذیر است

وی با بیان اینکه بیماران خاص نیازمند حمایت و همراهی هستند تصریح کرد: با اختصاص این مبلغ احداث پروژه درمانگاه هموفیلی رشت اتمام و بیماران نیازمند از خدمات آن بهره مند می شوند.

شیرزاد به ساماندهی سگ های بلاصاحب در رشت اشاره کرد و گفت: وجود سگ های بلاصاحب در رشت موجب نگرانی شهروندان بالاخص زنان و کودکان شده و در بسیاری از مسیرهای اصلی شهر شاهد حضور این حیوانات هستیم.

عضو شوای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه برخی از سازمان های مردم نهاد حامی حیوانات برای همکاری با شهرداری رشت در این باره اعلام آمادگی کرده اند بیان کرد: تردد حیوانات بالاخص سگ های بلاصاحب در کوچه ها و معابر عمومی موجب نگرانی شهروندان رشت شده و این مشکل باید در اسرع وقت برطرف شود.