عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس: سیاسی کاری ورزش کشور را زمین گیر کرده است/ امیدوارم واگذاری سپیدرود به شهرداری سیاسی نباشد

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس: سیاسی کاری ورزش کشور را زمین گیر کرده است/ امیدوارم واگذاری سپیدرود به شهرداری سیاسی نباشد

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه ورود شهرداری به بحث حمایت از سپیدرود اتفاق خوبی است، گفت: ورزش کشور را سیاسی کاری زمین گیر کرده است و امیدوارم واگذاری سپید رود به شهرداری رشت از قبیل کارهای سیاسی نباشد

IMG 20170103 082314 250x172 - عضو کمیسیون اصل 90 مجلس: سیاسی کاری ورزش کشور را زمین گیر کرده است/ امیدوارم واگذاری سپیدرود به شهرداری سیاسی نباشد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری کاسپین ولی داداشی در گفتگو با خبرگزاری بین المللیکاسپین از استارا، با بیان اینکه فاضلاب و تصفیه خانه از مشکلات و معضلات مشترک بین شهرستان های استان گیلان است، گفت: دولت می تواند در برنامه ششم توسعه در ماده ۴۷ در این زمینه مشارکت داشته باشد و بخش خصوصی هم می تواند در این راستا مشارکت کند.

وی افزود: تصفیه خانه های استان گیلان پیشرفت آنچنانی نداشته است اما در شهرستان آستارا در بحث احداث تصفیه خانه فاضلاب پیشرفت خوبی را شاهد بودیم.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان این مطلب که تصفیه خانه فاضلاب شهرستان آستارا از ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است، اضافه کرد: امیدوارم بتوانیم تصفیه خانه فاضلاب آستارا را تا سال ۹۶به اتمام برسانیم.

داداشی با اشاره به واگذاری سپید رود به شهرداری رشت، تصریح کرد: ورود شهرداری به بحث حمایت از سپیدرود اتفاقی خوب است.

وی با بیان این نکته که سپیدرود از تیم های ریشه دار استان گیلان است، اضافه کرد: امیدوارم واگذاری مالکیت این باشگاه به شهرداری رشت بستر ادامه موفقیت و تعالی این تیم را به همراه داشته باشد.

عضو کمیسیون اصل ۹۰مجلس شورای اسلامی گفت: اگر تیم های ورزشی ما متولی و اسپانسر ها و پشتیبان های مالی خوبی داشته باشند نهادهای نیمه دولتی هم مانند شهرداری ها می توانند در این بحث ورود پیدا کنند.

نماینده مردم آستارا در مجلس با تأکید براینکه امیدوارم واگذاری سپیدرود رود به شهرداری سیاسی نباشد، اضافه کرد: گاهی مشاهده می شود تیم های فوتبال به نهادهای دولتی و غیره واگذار می شود که جنبه سیاسی دارد و کار زشتی است.

داداشی در خاتمه اظهار کرد: ورزش کشور را سیاسی کاری زمین گیر کرده است و امیدوارم واگذاری سپید رود به شهرداری رشت از قبیل کارهای سیاسی نباشد.