علی کریمی سرمربی سپیدرود شد/ مالک جدید باشگاه سپیدرود مشخص شده است

علی کریمی سرمربی سپیدرود شد/ مالک جدید باشگاه سپیدرود مشخص شده است

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، سعید علیپور مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در گفتگو با خبرنگار رشت۲۰ با تائید خبر انتخاب علی کریمی به‌عنوان سرمربی جدید باشگاه سپیدرود، گفت: صبح امروز علی کریمی سرمربی پیشین تیم فوتبال سپیدرود با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان به‌عنوان سرمربی این تیم معرفی شد.

وی همچنین در خصوص وضعیت مالکیت باشگاه سپیدرود اعلام کرد: با یک برند مطرح کشور به‌عنوان مالک باشگاه صحبت‌هایی صورت گرفت و کارهایی انجام شد و از سوی این مالک آقای علی کریمی به‌عنوان سرمربی سپیدرود تا پایان فصل معرفی و منصوب شدند. مردم استان گیلان نیز نگران نباشند، مسئولین استان تلاش خواهند کرد تا این تیم که با چنگ و دندان به لیگ برتر راه یافته است، جایگاه خود را حفظ کند.

وی ادامه داد: مالک باشگاه در حال حاضر معرفی نمی‌شود زیرا قرار بر این است که مطالبات سال گذشته به مبلغ ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان پرداخت شود تا مالک جدید باشگاه نیز به هواداران معرفی گردد. علی کریمی هنوز هیچ مبلغی را به‌عنوان قرارداد در ذهن نداشته و تنها برای خروج این تیم مردمی و ریشه‌دار از بحران پای به تیم فوتبال سپیدرود گذاشته است.